Informacje26 maja 2011, 00:00,

28 maja Bieg Śniadaniowy z okazji Dnia Ziemi w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Stowarzyszenie Kondycja serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na Śniadaniowy Bieg z okazji Dnia Ziemi. Bieg na dystansie Mili Olimpijskiej - 2195 m, odbędzie się w najbliższą sobotę 28 maja 2011 roku o godz. 11 00 w Parku Miejskim w Piasecznie, oraz na stadionie tuż obok Starostwa Powiatowego w Piasecznie przy ul. Chyliczkowskiej. Impreza jest otwarta dla wszystkich, udział jest całkowicie bezpłatny (nie ma wpisowego), za to wszyscy, którzy przebiegną zadany dystans (mila olimpijska 2195 m dla początkujących lub 5 km dla bardziej zaawansowanych), organizatorzy zaproszą na wspólne śniadanie.

Bieg Śniadaniowy z okazji Dnia Ziemi w Piasecznie

Zachęcamy tych, co już biegają i tych co dopiero zamierzają zacząć. Rozgrzewka i wspólne bieganie pod okiem profesjonalnych trenerów Stowarzyszenia Kondycja. Więcej informacji, można przeczytać na stronie organizatorów: www.abckondycja.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje26 maja 2011, 00:00,

29 maja 2011 r. odbędzie się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursu fotograficznego: Sportowe Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Podczas Piaseczyńskiej Mili Konstytucyjnej, został przeprowadzony konkurs fotograficzny: SPORTOWE PIASECZNO, na który mieszkańcy przesyłali zdjęcia wykonane w trakcie tegorocznych biegów ulicznych. Spośród 26 nadesłanych zdjęć, Jury konkursu (Zdzisław Lis - Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, Magdalena Woźniak – Przewodnicząca Komisji Promocji Rady Miejskiej Piaseczno, Krzysztof Dudek – Przewodniczący Komisji Sportu Rady Miejskiej Piaseczno, Katarzyna Kondraciuk - GOSiR Piaseczno, Marcin Borkowski – Serwis Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego) - wybrało 3 najciekawsze zdjęcia. Uroczyste wręczenie nagród, odbędzie się 29 maja 2011 roku o godz. 18.00, podczas imprezy plenerowej Dzień Ziemi Piknik Rodzinny w Parku przy Chyliczkowskiej w Piasecznie.

Konkurs fotograficzny: Sportowe Piaseczno - Piaseczyńska Mila Konstytucyjna

Dziękujemy za udział w konkursie fotograficznym. W imieniu organizatorów i członków Jury konkursu fotograficznego Sportowe Piaseczno, serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie fotograficznym, ponieważ oprócz autorów 3 najciekawszych zdjęć, każdy z uczestników otrzyma podziękowanie. Wszystkich mieszkańców zapraszamy na PIKNIK RODZINNY, podczas którego będzie przygotowania wystawa ze wszystkimi konkursowymi zdjęciami. ZAPRASZAMY! Najlepsze konkursowe zdjęcia, zostaną opublikowane na łamach Serwisu Mieszkańców Powiatu Piaseczyńskiego, oraz na stronach organizatorów - po uroczystym wręczeniu nagród. Więcej informacji o konkursie, można przeczytać w informacji: SPORTOWE PIASECZNO.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie