Informacje26 czerwca 2009, 00:00,

28 czerwca GMINNY DZIEń STRAżAKA w Zamieniu


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Ochotnicza Straż Pożarna w Zamieniu oraz Gminny Ośrodek Kultury w Lesznowoli serdecznie zaprasza na GMINNY DZIEń STRAżAKA w Zamieniu. Impreza odbędzie się 28 czerwca 2009 roku. Miejsce: Zamienie. Impreza rozpoczyna się o godzinie 12:30 zbiórką jednostek na placu, następnie odbędzie się Msza Święta Polowa (13:00), następnie ustawione zostaną pododdziały i sztandary do uroczystości (14:00) i o 14:15 nastąpi uroczyste powitanie.

Następnie organizatorzy zaplanowali: pokazy strażackie, pokazy tańca, występ teatralny, pokaz motocyklistów, koncert zespołu Alwaros z Mińska, pokaz Tancerzy Ognia, oraz koncert zespołu rockowo – bluesowego. Imprezy towarzyszące: konkurs plastyczny dla dzieci: Strażacy przy pracy, konkursy sportowe dla dzieci, młodzieży i dorosłych, konkursy wiedzy pożarniczej, malowanie buziek, kucyki, catering, pop-corn, wata cukrowa oraz inne atrakcje. Serdecznie zapraszamy na strażacką uroczystość.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola

Napisz komentarz

Informacje27 czerwca 2009, 00:00,

Szczęśliwa Siódemka FESTYN RODZINNY w Kosowie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Towarzystwo Kulturalno - Oświatowe Wólki Kosowskiej i Kosowa oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola serdecznie zapraszają na FESTYN RODZINNY Szczęśliwa Siódemka w Kosowie. Impreza odbędzie się 28 czerwca 2009 roku, o godzinie 15:00 na boisku sportowym w Kosowie. Organizatorzy zaplanowali: występy artystyczne, tanie zakupy, atrakcyjne licytacje, konkursy, wielką loterię fantową. Wszystko zostanie zakończone zabawą taneczną do północy. Wstęp wolny. Zapraszamy na Festyn Rodzinny w Kosowie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie