Informacje23 sierpnia 2008, 00:00,

27 sierpnia zobacz na żywo mecz: KS Piaseczno - Skra Obory

Informujemy, że w najbliższą środę 27 sierpnia 2008 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem Skra Obory. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 17:00 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny oraz 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci mają wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - Skra Obory i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Skra Konstancin

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.

Informację o meczu KS Piaseczno, otrzymaliśmy od Michała Matulka z Piaseczna - serdecznie dziękujemy! Zachęcamy mieszkańców, do informowania nas o zbliżających się wydarzeniach sportowych w naszym regionie, a także do przyłączenia się do rozmowy na naszym forum: Sport w Gminie Piaseczno. Promujmy razem sport w naszym regionie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje18 sierpnia 2008, 00:00,

Wycieczka do DINOPARKU z Ośrodkiem Kultury Tarczyn

Gminny Ośrodek Kultury Tarczyn serdecznie zaprasza dzieci na wyjazd do Dinoparku w Kołacinku. Zapisy przyjmowane są do 20 sierpnia 2008 roku, pod numerem telefonu (022) 727-71-96 lub w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Ks. Cz. Oszkiela 3 w Tarczynie. Koszt wycieczki to 30 zł. Nie zwlekaj z zapisem, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona! Wyjazd do Dinoparku, odbędzie się w czwartek 21 sierpnia 2008 roku, o godzinie 8:00. Zachęcamy do skorzystania z organizowanej wycieczki do Dinoparku.

Dinopark w Kołacinku Park Jurajsko-Botaniczny

Dinopark w Kołacinku Park Jurajsko-Botaniczny to wspaniałe miejsce, które pozwala przenieść się na chwilę wiele milionów lat wstecz, wypocząć i dobrze się zabawić. Teren, na którym utworzono Dino-Park w Kołacinku charakteryzuje się ogromnym bogactwem naturalnych i różnorodnych "śladów" ostatniego zlodowacenia. Rekonstrukcje zwierząt żyjących przed wieloma milionami lat wręcz same wkomponowywują się w typowy dla moreny czołowej a jednocześnie przepięknie wyrzeźbiony teren. Twórcy Dino-Parku "wydobyli" na powierzchnię w formie oryginalnej lub zrekonstruowanej piękno sprzed setek milionów lat. Nie trzeba wsiadać w wehikuł czasu, aby przenieść się 150 milionów lat wstecz, wystarczy przyjechać do Kołacinka do Dino-Parku. Więcej informacji na temat Dinoparku w Kołacinku, na stronie: www.dino-park.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn