Informacje23 sierpnia 2008, 00:00,

27 sierpnia zobacz na żywo mecz: KS Piaseczno - Skra Obory

Informujemy, że w najbliższą środę 27 sierpnia 2008 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem Skra Obory. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 17:00 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Bilety na mecz kosztują 10 zł normalny oraz 5 zł ulgowy. Kobiety i dzieci mają wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy mieszkańców na mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - Skra Obory i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Skra Konstancin

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.

Informację o meczu KS Piaseczno, otrzymaliśmy od Michała Matulka z Piaseczna - serdecznie dziękujemy! Zachęcamy mieszkańców, do informowania nas o zbliżających się wydarzeniach sportowych w naszym regionie, a także do przyłączenia się do rozmowy na naszym forum: Sport w Gminie Piaseczno. Promujmy razem sport w naszym regionie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 sierpnia 2008, 00:00,

Delikatesy Internetowe ALMA24.pl obsługują PIASECZNO

Alma to sieć delikatesów i supermarketów należących do krakowskiej firmy ALMA MARKET S.A. Tradycyjne Delikatesy Alma znajdują się przy ul. Wojska Polskiego 17 w Piasecznie. W trosce o wygodę klientów sieć Delikatesów Alma, posiada również sklep internetowy z dostawą do domu Alma24.pl. Do tej pory, prowadzili sprzedaż w naszej okolicy, ale tylko na terenie Warszawy. Od niedawna Delikatesy Internetowe Alma24.pl obsługują również mieszkańców Piaseczna.

Delikatesy Internetowe Alma24.pl obsługują Piaseczno

Delikatesy Internetowe Alma24.pl powstały z końcem września 2007 r., w trosce o wygodę Klientów, którzy nie mając czasu na odwiedziny ich tradycyjnych sklepów, nie chcą rezygnować z zakupów wysokiej jakości produktów. Olbrzymi wybór, szybka i profesjonalna dostawa, a przede wszystkim oszczędność czasu, to główne atuty zakupów w sklepie internetowym Alma24.pl. Ceny produktów w Delikatesach Alma24, są takie same jak w tradycyjnych Delikatesach Alma. Nie doliczają żadnych dodatkowych opłat, ani nie podnieśli cen do sprzedaży w Internecie. Koszt dostawy: powyżej 150zł (bezpłatnie), 100-150zł (4,90zł), 50-100zł (9,90zł), 0-50zł (14,90zł). Dostawy Alma24 odbywają się w 2 godzinnych przedziałach czasowych od 10:00 do 22:00.

Delikatesy Internetowe Alma24.pl

W delikatesach Alma24.pl, zgromadzone są przysmaki wytworzone naturalnymi metodami, według tradycyjnych receptur i nowoczesne mieszanki smaków, które mogą być prawdziwym zaskoczeniem. Wielu z nich możecie spróbować tylko w Almie (są wtedy oznaczone znaczkiem Tylko w Alma). Oczywiście oprócz wyszukanych smaków oferują prawie 10 tysięcy innych produktów. Delikatesy Alma to również gwarancja najwyższej jakości, tak ważnej w przypadku zamówień internetowych. Robiąc zakupy przez Internet oszczędzasz: czas (nie musisz stać w korkach i szukać miejsc na parkingu, możesz go przecież wykorzystać znacznie lepiej), pieniądze (koszt transportu i czasu nie istnieje w zakupach internetowych, kupujesz w minutę a oni dostarczają), zdrowie (pamiętasz jak się denerwujesz w kolejce do kasy, więc po co to powtarzać).

Więcej informacji o internetowych delikatesach Alma24 i produktach dostępnych w ich ofercie, znajdziecie na ich stronie internetowej www.alma24.pl Jeżeli korzystaliście już z platformy internetowej Alma24.pl i macie już swoją opinię na temat zakupów przez Internet, to prosimy Was o komentarz pod informacją. Zapraszamy na zakupy mieszkańców Piaseczna, którzy nie boją się zakupów przez Internet.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu mieszkańców gminy Piaseczno