Informacje25 lutego 2011, 00:00,

27 lutego rusza pierwsza LIGA FLIPPEROWA w Piasecznie

Klub BillArt Piaseczno i Polskie Stowarzyszenie Flipperowe, organizują pierwszą Ligę Flipperową w Piasecznie, która rozpocznie się 27 lutego 2011 roku. Miejsce: Klub Billart, przy ulicy Jana Pawła II 45 w Piasecznie. Turnieje będą rozgrywane co 2 miesiące i będzie to cykl sześciu spotkań, zawsze w niedziele o godz. 15:00. Zapraszamy na Ligę Flipperową.

PIERWSZA LIGA FLIPPEROWA W PIASECZNIE

Klub dysponuje 5 flipperami (Twilight Zone, Cirqus Voltaire, Indiana Jonem, Star Trek, TNG, Road Show), dla każdego kto przywiezie na turniej flippera wpisowe gratis. Więcej informacji na stronie Polskiego Stowarzyszenia Flipperowego: www.flippery.com.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje17 lutego 2011, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego tematycznego - Uroki Zimy

16 lutego 2011 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: UROKI ZIMY. Spośród 9 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Alicji, Piotrowi oraz Agnieszce, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: schlingel (Alicja)

MIEJSCE 2
Autor: fotomigawka (Piotr)

MIEJSCE 3
Autor: grejfrutoowa (Agnieszka)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: UROKI ZIMY. Zachęcam mieszkańców do przyłączenia się do konkursów fotograficznych. Czekam na Wasze propozycje tematów: propozycje tematów.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: