Informacje25 lutego 2011, 00:00,

27 lutego rusza pierwsza LIGA FLIPPEROWA w Piasecznie

Klub BillArt Piaseczno i Polskie Stowarzyszenie Flipperowe, organizują pierwszą Ligę Flipperową w Piasecznie, która rozpocznie się 27 lutego 2011 roku. Miejsce: Klub Billart, przy ulicy Jana Pawła II 45 w Piasecznie. Turnieje będą rozgrywane co 2 miesiące i będzie to cykl sześciu spotkań, zawsze w niedziele o godz. 15:00. Zapraszamy na Ligę Flipperową.

PIERWSZA LIGA FLIPPEROWA W PIASECZNIE

Klub dysponuje 5 flipperami (Twilight Zone, Cirqus Voltaire, Indiana Jonem, Star Trek, TNG, Road Show), dla każdego kto przywiezie na turniej flippera wpisowe gratis. Więcej informacji na stronie Polskiego Stowarzyszenia Flipperowego: www.flippery.com.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje21 lutego 2011, 00:00,

Oddaj krew w Górze Kalwarii podziel się życiem z Michałem

Stowarzyszenie Kalwaryjska oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców, do udziału w zbiórce krwi dla 18-letniego Michała z Góry Kalwarii chorego na białaczkę. Akcja "Oddaj krew. Podziel się życiem." odbędzie się we wtorek 22 lutego 2011 roku w godzinach od 9:00 do 13:00 na parkingu przy ulicy 3 Maja w Górze Kalwarii.

Oddaj krew w Górze Kalwarii podziel się życiem z Michałem
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria