Informacje25 lutego 2011, 00:00,

27 lutego rusza pierwsza LIGA FLIPPEROWA w Piasecznie

Klub BillArt Piaseczno i Polskie Stowarzyszenie Flipperowe, organizują pierwszą Ligę Flipperową w Piasecznie, która rozpocznie się 27 lutego 2011 roku. Miejsce: Klub Billart, przy ulicy Jana Pawła II 45 w Piasecznie. Turnieje będą rozgrywane co 2 miesiące i będzie to cykl sześciu spotkań, zawsze w niedziele o godz. 15:00. Zapraszamy na Ligę Flipperową.

PIERWSZA LIGA FLIPPEROWA W PIASECZNIE

Klub dysponuje 5 flipperami (Twilight Zone, Cirqus Voltaire, Indiana Jonem, Star Trek, TNG, Road Show), dla każdego kto przywiezie na turniej flippera wpisowe gratis. Więcej informacji na stronie Polskiego Stowarzyszenia Flipperowego: www.flippery.com.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje22 lutego 2011, 00:00,

Wybierz temat na najbliższy konkurs foto tematyczny

Zbliża się marzec, a w raz z nim kolejna edycja konkursu fotograficznego tematycznego. Jest kilka propozycji tematów: Piaseczno - miasto surrealistyczne, Portret Piaseczna - interpretacja dowolna, Sport w powiecie - ruchy kluchy...leniwe, Sakralna strona Piaseczna - Amen, Piaseczno vs Gotham City - noc mrok i strach, czyli miejsca budzące grozę oraz Nocne życie w piaseczyńskich klubach.

KONKURS FOTOGRAFICZNY

W związku z różnorodnością tematów, chcemy poznać Wasz wybór. W tym celu, został stworzony wątek z sondą do głosowania, na wspomniane powyżej propozycje tematów: wybierz temat na kolejny konkurs. Głosowanie zostanie zamknięte w godzinach wieczornych, w najbliższą niedzielę 27 lutego 2011 roku. Do głosowania zachęcam osoby, które są zainteresowane jedną z powyższych propozycji tematów.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: