Informacje20 września 2011, 00:00,

24 WRZEŚNIA POżEGNANIE Z LATEM W Z£OTOK£OSIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Sołtys Złolokłosu serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na POżEGNANIE Z LATEM, które odbędzie się w najbliższą sobotę 24 września 2011 roku w godz. 13.00-21.00. Miejsce imprezy: OSP Złolokłos. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: występy artystyczne, atrakcje dla dzieci, konkursy dla dorosłych, zabawę taneczną, kramy z rękodziełem, grochówka i żurek oraz piwo prawie darmo. Zapraszamy!

POżEGNANIE Z LATEM
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje21 września 2011, 00:00,

Uroczyste otwarcie Studia (S)praw Kobiet w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Fundacja Studio Spraw Kobiet zaprasza na uroczyste otwarcie Studia (S)praw Kobiet w Piasecznie, które odbędzie się 24 września 2011 roku. Miejsce: ul. Staszica 8 w Piasecznie. Wszystkich zainteresowanych obejrzeniem wystawy, nabyciem prac, udziałem w warsztacie oraz innych atrakcjach wieczoru, a przede wszystkim wzniesieniem symbolicznej lampki szampana na poczet Studia (S)praw Kobiet serdecznie zapraszamy! Więcej informacji na stronie internetowej: www.studiosprawkobiet.pl

FUNDACJA STUDIO SPRAW KOBIET

Studio Spraw Kobiet harmonogram wydarzeń:
14.00 - Apéro (wino, soki oraz hiszpańskie tapas)
14:30 - Otwarcie wystawy fotograficznej (kolekcja najlepszych zdjęć z lipcowych warsztatów English Through the Camera Lens in Piaseczno)
15:00 - Aukcja najwyżej ocenionych prac (werdykt jury lipiec 2011, W Małym Dworku)
16: 00 - Kobiece historie czyli rzecz o miłości, władzy, urodzie, modzie, higienie i odwiecznej walce o zachowanie gładkiej cery (Barwna podróż przez stulecia, epoki i kraje… Pełna humoru, ciekawostek i szczegółów o typowo damskiej tematyce zabawa dla wszystkich w formie interaktywnej prezentacji z elementami warsztatu)
po 18:00 - Niespodzianka wieczoru.
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie