Informacje23 kwietnia 2010, 00:00,

24 kwietnia koncert zespołu Manaus w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się w sobotę 24 kwietnia 2010 roku, start o godzinie 20.30. Wstęp jest wolny. Zespół Manaus występuje w składzie Nonek - bas, vokal, Zewar - vokal, gitara akustyczna, Sugus - gary. Oficjalna strona zespołu: www.manaus.dcx.pl Czeka Was wieczór z pub'owymi cover'ami!

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Manaus w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje24 kwietnia 2010, 00:00,

Obchody Miesiąca Pamięci Narodowej w Piasecznie

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Piasecznie oraz Urząd Miasta i Gminy Piaseczno serdecznie zapraszają mieszkańców w najbliższą niedzielę 25 kwietnia 2010 roku, na godzinę 12.00 na cmentarz parafialny przy ul. Kościuszki w Piasecznie. Odbędą się obchody Miesiąca Pamięci Narodowej 70 rocznica Mordu Katyńskiego, modlitwy za poległych i pomordowanych, złożenie wiązanek i zapalenie zniczy pod Pomnikiem Katyńskim.

Na godzinę 13.00, zaplanowana została Msza Św. w kościele Św. Anny za poległych i pomordowanych na Wschodzie (złożenie wiązanek przy Tablicy Sybiraków i Tablicy J. Piłsudskiego oraz przemówienia okolicznościowe). Następnie o godz. 15.00, nastąpi otwarcie wystawy malarstwa Wiesława Grendusa w Muzeum Regionalnym „Przestrzenie niepamięci” oraz ekspozycja zdjęć Piaseczynian zamordowanych w Katyniu, Miednoje, Charkowie w 1941 roku.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno