Informacje10 stycznia 2016, 10:00,

24 FINAŁ WOŚP W KONSTANCINIE


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowany jest przez Sztab WOŚP w Konstancinie, Konstanciński Dom Kultury oraz GOSIR. W tym roku zbieramy środki na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Tradycyjnie kilkudziesięciu wolontariuszy wyruszy do miasta i będzie zbierać pieniądze. Jak co roku, punktualnie o 20.00 zostanie odpalone Światełko do Nieba. Zachęcamy do wsparcia akcji i zapraszamy na koncert. Szczegółowy program jest opublikowany na plakacie poniżej. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału.

24 FINAŁ WOŚP W KONSTANCINIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=11445
Informacje9 stycznia 2016, 19:00,

Wino porzeczkowe w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

9 stycznia 2016 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl komediowy pt.: Wino porzeczkowe. Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odebrania w KDK. Spektakl Ewy Cielesz.

WINO PORZECZKOWE W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Czterdzieste urodziny to znakomita okazja do spotkania z przyjaciółmi. Podczas wieczoru ujawniają się wzajemne, nieco zawoalowane, relacje między gośćmi. Atmosfera na przyjęciu urodzinowym jest drętwa. Wszyscy ożywiają się, gdy przybywa spóźniona Paula z ofertą sprzedaży starego domu. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie mieszkający w nim obecni tajemniczy lokatorzy, którzy wcale nie zamierzają go opuścić. Spektakl komediowy w wykonaniu grupy teatralnej ad rem. Scenariusz i reżyseria: Ewa Cielesz.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=11685

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie