Informacje18 maja 2010, 00:00,

23 maja 2010 roku zapraszamy na Zielone Świątki w Ciszycy

Burmistrz Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna Marek Skowroński, mieszkańcy Ciszycy, Konstanciński Dom Kultury i GOSiR Konstancin-Jeziorna zapraszają na Zielone Świątki w Ciszycy. Uroczystość odbędzie się w niedzielę, 23 maja 2010 roku, a rozpocznie się Mszą Św. o godz. 13.30. Serdecznie zapraszamy do Ciszycy.

Zielone Świątki w Ciszycy

W programie: liczne zabawy dla młodzieży i dzieci, Msza Św. w Ciszycy (godz. 13.30), występy zespołu scholi parafialnej, loteria fantowa, występ kabaretu piosenki Trzeci Oddech Kaczuchy (godz. 15.00), występy zawodowego zespołu tanecznego ETIUDA, SONATA, PRZEPIÓRECZKA pod kierunkiem Pani Lidii Leszczyńskiej, koncert międzynarodowej sławy tenora Witolda Matulki, prowadzenie koncertu Roman Zommer, fortepian Andrzej Seroczyński (godz. 17.30), występ zespołu pod kierunkiem Pani Julity Jodłowskiej KDK. A także, będziecie mogli bawić się do białego rana.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje19 maja 2010, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego - transport i komunikacja

18 maja 2010 roku, po emocjonującej i wyrównanej dogrywce, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: TRANSPORT i KOMUNIKACJA. Spośród 13 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Piotrkowi, £ukaszowi oraz Jackowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: fotomigawka (Piotrek)

MIEJSCE 2
Autor: looky (£ukasz)

MIEJSCE 3
Autor: Jacenty (Jacek)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się wątku konkursowym: TRANSPORT i KOMUNIKACJA. Zachęcamy mieszkańców do przyłączenia się do comiesięcznego konkursu fotograficznego, a kolejna edycja już w czerwcu. Robisz zdjęcia? Przyłącz się do zabawy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy: