Informacje22 listopada 2008, 00:00,

23 listopada zobacz mecz: KS Piaseczno - MKS Ciechanów

Runda jesienna IV ligi już się zakończyła, ale przed naszymi zawodnikami jeszcze jeden mecz - Puchar Polski na szczeblu okręgu. W najbliższą niedzielę 23 listopada 2008 roku, odbędzie się mecz piłki nożnej piaseczyńskiej drużyny KS Piaseczno z zespołem MKS Ciechanów. Mecz piłki nożnej rozpoczyna się o godzinie 12:00 i będzie rozgrywany na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. UWAGA: Na ten mecz nie będzie biletów, zatem wstęp jest bezpłatny! Zapraszamy mieszkańców na mecz piłki nożnej: KS Piaseczno - MKS Ciechanów i wspierania naszych lokalnych piłkarzy!

Mecz piłki nożnej KS Piaseczno - Zryw Sobolew

Więcej informacji na temat KS Piaseczno, znajdziecie na oficjalnej stronie piaseczyńskiego Klubu Sportowego: www.kspiaseczno.pl. Zachęcamy również do zapoznania się z nieoficjalną stroną internetową KS Piaseczno: www.kspiaseczno.jogger.pl, na której możecie śledzić relacje z poszczególnych meczy piaseczyńskiej drużyny.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje16 listopada 2008, 00:00,

Debata Obywatelska MASZ G£OS, MASZ WYBÓR Piaseczno

Informujemy, że w środę 26 listopada 2008 roku o godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno, odbędzie się jesienna DEBATA OBYWATELSKA MASZ G£OS, MASZ WYBÓR W PIASECZNIE. Organizatorzy debaty, czekają do 19 listopada 2008 roku, na Wasze głosy dotyczące problemów jakimi, Waszym zdaniem, powinny zająć się obecnie władze Gminy Piaseczno oraz jakich konkretnie działań oczekujecie od Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno. Wszelkie uwagi i propozycje należy przesyłać na adres mailowy: info@pgo.org.plMasz Głos, Masz Wybór w Piasecznie!

Akcja Masz Głos, Masz Wybór Gmina Piaseczno

Celem akcji Masz Głos, Masz Wybór jest zwiększenie zainteresowania obywateli sprawami gminy, m.in. poprzez informowanie ich o działaniach władz lokalnych, umożliwienie dialogu mieszkańców z samorządowcami oraz wzmocnienie - zarówno u wyborców, jak i wybranych - poczucia współodpowiedzialności za gminę Piaseczno. Więcej informacji można przeczytać na stronie internetowej: www.maszglos.pgo.org.pl26 listopada 2008 roku serdecznie zapraszamy na debatę obywatelską, wszystkich mieszkańców Piaseczna zainteresowanych sprawami naszego miasta i gminy Piaseczno.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno