Informacje11 stycznia 2015, 19:00,

23. Finał WOŚP w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W dniach 9-11 stycznia 2015 roku w Ośrodku Kultury w Górze Kalwarii odbędzie się 23 finał WOŚP! Już w niedziele 11.01.2015 r. razem z WOŚP zaczyna się również zbiórka krwi. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy od godz. 10.00 do godz. 14.00 UWAGA ZMIANA LOKALIZACJI: tym razem zbiórka odbędzie się na parkingu przy Ośrodku Kultury, ul. Białka 9 (Kalejdoskop Kultury).

23 Finał WOŚP w Górze Kalwarii

Imprezy towarzyszące WOŚP w Górze Kalwarii:
Piątek 9.01.2015 r. Klub 13
20.00 - MANAUS
Sobota 10.01.2015 r. Klub 13
20.00 - Cywil,
21.00 - KOLOROFONIA, Niespodzianka - MC Marta
Niedziela 11.01.2015 r. Ośrodek Kultury
19.00 - Zespół Mgły (autorski projekt Piotra Grudzińskiego)
20.00 - Świ‌atełko do nieba
20.30 - DiAnti
21.00 - ZWD Zawada

23 Finał WOŚP w Górze Kalwarii

MANAUS - to niepowtarzalna dawka muzyki wszelakiej gitarowej idealnie nadającej się do potupania nóżką! Grają ze sobą już ponad dziesięć lat, a do Góry Kalwarii na swój pierwszy koncert przyjechali maluchem! Są już nierozłączną częśćią koncertów finałowych WOŚP w naszym mieście. Na ich występach nie zabraknie utworów Lady Punk, Perfect, Dżemu i wielu innych. Arek Zewar - wokal, gitara akustyczna Grzegorz Kowalski - bas Krzysztof Rukat - gitara Marcin Adamski - perkusja

Cywil – pochodzący z Warszawy, raper młodego pokolenia, członek ekipy Diil Gang. Z warszawską sceną hip-hopową związany od 2007 roku, kiedy to po raz pierwszy zaprezentował się szerszej publiczności biorąc udział w numerze „Strona południowo praska”, który zyskał dużą popularność w warszawskim podziemiu. Od 2008 roku nagrywał i koncertował z ekipą ASP – Alternatywna Sztuka Podziemia, jednak po kilku latach luźnych nagrywek nie uwieńczonych żadnym projektem, zdecydował się na solową karierę czego owocem była pierwsza solowa płyta pt. „Galeria Treści Niechcianych” wydana niezależnie w 2012 roku. Pod koniec 2012 roku zdecydował się na wzięcie udziału w programie ŻYWYRAP!, gdzie doszedł do finału i mimo, braku wygranej związał się z wytwórnią Hemp Rec, dołączając do warszawskiej ekipy Diil Gang. 8.11.2014 ukazał się drugi solowy album Cywila pt. "Lęk wysokości", będący zbiorem 13 różnorodnych numerów. Na płycie gościnnie usłyszymy m.in. RPS, HG, Kubę Knapa. Za bity odpowiedzialni są: Szwed SWD, R.A.U., Zbylu, BobAir, Ślimak.

KOLOROFONIA to projekt, który stworzył Michał Kisielewskiod funkcjonujący już blisko od dwóch lat na rodzimym rynku muzycznym. Choć do tej pory istniał w świadomości jedynie wąskiej grupy fanów, to wraz z premierą najnowszego utworu pt. „Ulga” chce przekazać siłę pozytywnej energii nowym słuchaczom.

MC Marta to młoda dziewczyna z Góry Kalwarii, która pisze o sobie tak: "Jestem Marta Kozińska, mam 19 lat. Chodzę do technikum, maturka w tym roku :p Nawijam od 3 lat, jakoś może trochę mniej. Wkręciłam się w to przypadkowo, a teraz kocham rap bo mogę w nim przekazać co czuje i co myślę. Drugą moją pasją jest taniec, więc kultura hip hop jest moim życiem. Wkładam dużo serca w to co robię i nie wyobrażam sobie żeby żyć bez pasji czy celu :)"

Zespół Mgły jest owocem muzycznej pasji wokalistki Ewy Wyszyńskiej i gitarzysty Piotra Grudzińskiego, którzy pracują wspólnie nad pierwszym albumem już od ponad roku. Obecnie, do projektu zaprosili zaprzyjaźnionych muzyków i wraz z nimi przygotowują materiał koncertowy. Muzykę Mgieł określić można jako melancholijną podróż, w której nie brakuje płomieni i mroku. Jej główna cechą jest przejrzystość, przestrzeń i melodyka. Muzycy, bez żadnego pośpiechu i ze spokojem dają się nieść tej muzycznej fali, która czasem bywa wzburzona i gwałtowna. Teksty wokalistki zdradzają tęsknotę i nadzieję, a kompozycje gitarzysty dopełniają tę mistyczną mieszankę. Nieoceniony wkład w brzmienie zespołu mają wspaniali muzyczni przyjaciele, którzy swe wyjątkowe cechy charakteru przenoszą na brzmienie swoich głosów i instrumentów. Pełny skład Mgieł to: Ewa Wyszyńska – wokal Ada Wyszyńska – chórki Justyna Paprota – chórki Piotr Grudziński – gitara Wojciech Seńko – instrumenty klawiszowe Pedro Pedrito – perkusjonalia, instrumenty klawiszowe Łukasz Jan Jóźwiak – gitara basowa Rafał Olewnicki – perkusja

DiAnti - Nasza miejscowa kapela, z powiatu piaseczyńskiego, której wokalista mieszka GK. Ich muzyka to klasyczne gitarowe riffy połączone z mocnym rytmem, melodyjne refreny i wyłącznie polskie teksty - czysta energia. Muzyka idealna do zabawy. Jest ich czterech. Grają razem dwa i pół roku. Lecz mimo krótkiego rodowodu mają już całkiem spore osiągnięcia: - grali na Motosercu, zawodach Grom Challenge, Nocy Muzeów a także w Progresji, Harendzie, Gnieździe Piratów, Latającym Holendrze i wielu innych - ich utwór pod tytułem "Na szczyt" był wielokrotnie na pudle w Liście Przebojów Fabryki Zespołów radia Rocktime - ten sam utwór jest hymnem Maratonu Bieszczadzkiego i zawodów Grom Challenge. Niedawno wydali debiutancki krążek pt. "Neony", który jest chętnie puszczany w: Bemowo FM, Radio Undergroud, Radio Sygnały, Radio Rocktime i Radio Pantenon. Na scenie są żywiołowi i cholernie głośni! Skład: Grzegorz Fiks - gitara / wokal Artur Gałązka - gitara Mariusz Jaguścik - bas Artur Kopciński - perkusja

Przemek ZWD Zawadka Bardzo skromny raper z Góry Kalwarii. Często pojawia się na scenie Ośrodka Kultury występując podczas różnych akcji charytatywnych. Posiada ogromna liczbę przyjaciół, którzy chętnie przychodzą na jego występy.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=26&t=10653
Informacje10 stycznia 2015, 10:00,

V Mazowiecki Wrak Race w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Zapraszamy na kolejną V już edycję Mazowiecki Wrak Race, który odbędzie się 10 stycznia 2015 roku w Mysiadle przy ul. Osiedlowej 2 (na trenie byłego zakładu EKO MYSIADŁO). Wrak Race - wyścigi starych, wysłużonych samochodów po zamkniętym, zabezpieczonym, szutrowym torze. Zapraszamy wszystkich do kibicowania.

V Mazowiecki Wrak Race w Mysiadle

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek na forum http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=15&t=10151

Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie