Informacje3 maja 2015, 11:00,

224. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja - zaproszenie na uroczystości

Zapraszamy na obchody 224. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Oficjalne uroczystości odbędą się w niedzielę 3 maja przy Tablicy Marszałka Józefa Piłsudskiego przed Ratuszem. Rozpoczną się one o godz. 11.00, tuż po Mszy świętej za Ojczyznę, odprawionej w kościele św. Anny. W programie obchodów znalazły się m.in. wystąpienie okolicznościowe władz samorządowych, złożenie wiązanek oraz koncert połączonych orkiestr dętych z Piaseczna i Prażmowa zatytułowany „Witaj, majowa jutrzenko”.

224. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

W ramach obchodów zapraszamy do udziału w dwóch wydarzeniach towarzyszących. Pierwszym z nich jest 15. Piaseczyńska Mila Konstytucyjna, czyli impreza biegowa organizowana 2 maja w centrum miasta, przy wsparciu finansowym Gminy Piaseczno (www.mila-piaseczno.pl). Drugim - przeprowadzane już po raz 21. w Zalesiu Górnym "Spotkanie z Pieśnią". 3 maja na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych zapraszamy o godz. 16.15 na boisko Klubu Sportowego „Hubertus”, ul. Pionierów i Białej Brzozy. Organizatorzy: Gmina Piaseczno, Centrum Kultury w Piasecznie, Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe „Kondycja”. Współorganizatorzy: Powiat Piaseczyński, Parafia Św. Anny w Piasecznie, „Spotkania z Pieśnią”.

Przeczytaj też: Bartas Szymoniak trafił w gusta piaseczyńskiej publiczności [ZDJĘCIA]

Redakcja, 16 lipca 2019
Wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=4&t=11104
Informacje5 maja 2015, 19:00,

Konstanciński Klub Filmowy w KDK

Konstanciński Klub Filmowy zaprasza wszystkich kinomaniaków na kolejne spotkania Klubu Filmowego, które odbędzie się 5 maja 2015 roku o godzinie 19:00. Informacje dotyczące tytułu filmu można uzyskać pod adresem abachurska@konstancinskidomkultury.pl Wstęp bezpłatny.

Konstanciński Klub Filmowy w KDK

Redakcja, 16 lipca 2019