Informacje18 sierpnia 2009, 00:00,

22 sierpnia - Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich

Związek Kynologiczny Oddział Warszawa oraz Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno Serdecznie zapraszają na Krajową Wystawę Owczarków Niemieckich - German Shepherd Dogs National Show, na której zaprezentuje się ponad stu wystawców z Polski i z zagranicy. Wystawa odbędzie się w najbliższą sobotę 22 sierpnia 2009 roku od godz. 9:30. Miejsce: Stadion LKS SPARTA Bisk przy ul. Główna 23 a, Wólka Kozodawska, gm. Piaseczno. Patronat wystawy objął Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno. Wstęp wolny. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: warszawa.zkwp.pl

Krajowa Wystawa Owczarków Niemieckich German Shepherd Dogs National Show
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje19 sierpnia 2009, 00:00,

Dobry Klimat zaprasza na koncert kapeli Z Dala Od Zgiełku

Naleśnikarnia Dobry Klimat serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na koncert zespołu Z DALA OD ZGIE£KU, który odbędzie się w najbliższy piątek 21 sierpnia 2009 roku o godzinie 20:30. Wstęp wolny. Dobry Klimat znajduje się przy ulicy Puławskiej 26 w Piasecznie (w bramie). Zapraszamy na piątkowy koncert szantowy w Dobrym Klimacie. Więcej informacji na temat naleśnikarni Dobry Klimat oraz poznać ich menu, możecie na stronie internetowej: www.dobryklimat.waw.pl, oraz w rozmowie na forum mieszkańców: Naleśnikarnia Dobry Klimat.

Z Dala Od Zgiełku grają i śpiewają szanty. Na dzień dzisiejszy w skład zespołu Z Dala Od Zgiełku wchodzą: Anna Maczuga (wokal), Paweł Kowalczyk (gitara akustyczna, wokal), Mariusz Marcinowski (gitara elektryczna), Marcin Bałasinowicz (perkusja). Więcej na temat zespołu napisał £ukasz z Dobrego Klimatu na forum mieszkańców: w dobrym klimacie Z Dala Od Zgiełku. Zapraszamy na koncert do naleśnikarni w Piasecznie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno