Informacje20 lipca 2011, 00:00,

22 lipca koncert Ostatnie Takie Trio w Ogród Bar Piaseczno

OGRÓD Bar Piaseczno zaprasza serdecznie mieszkańców, na koncert zespołu OSTATNIE TAKIE TRIO. Wybierzcie się w podróż do krainy łagodności, za głosem Pawła Górskiego wraz z akompaniamentem Marcina Węgrzyńskiego na gitarze basowej, oraz Piotra Maciejczyka na akordeonie. Koncert odbędzie się w najbliższy piątek 22 lipca 2011 roku, start około godz. 21:00. OGRÓD Bar znajduje się przy ul. Zgoda 1a w Piasecznie (przy parkingu, między Rynkiem z fontanną, a Parkiem - mapa).

Ostatnie Takie Trio
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje21 lipca 2011, 00:00,

Polski Kwartet Fletowy - Musica da Kamera Konstancin

Szkoła Muzyczna w Konstancinie, Konstanciński Dom Kultury oraz Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna serdecznie zapraszają na koncert z cyklu MUSICA DA KAMERA. Koncert odbędzie się 24 lipca 2011 roku o godz. 16.00. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym w Konstancinie. Podczas koncertu wystąpi POLSKI KWARTET FLETOWY: Marcin Kamiński - Kucybała, Robert Nalewajko, Marcin Stawiszyński, Tomasz Kiniorski. Prowadzenie koncertu: Małgorzata Szanduła.

POLSKI KWARTET FLETOWY

Program koncertu obejmuje popularne utwory muzyki klasycznej od Jana Sebastiana Bacha i Wolfganga Amadeusza Mozarta po Feliksa Mendelssohna i Eugene Bozza. Wiele z utworów prezentowanych podczas tego koncertu zyskało nowe brzmienie ze względu na skład wykonawczy. Wszystkie utwory koncertu zagrają soliści i kameraliści, którzy tworzą Polski Kwartet Fletowy.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna