Informacje7 stycznia 2014, 00:00,

22. FINAL WOŚP W PIASECZNIE 2014


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W Centrum Kultury w Piasecznie po raz kolejny został zarejestrowany Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 12 stycznia 2014 roku na ulice Gminy Piaseczno wyjdzie 200 wolontariuszy, kolejnych 50 bedzie pracowało przy obsłudze wydarzenia. Oznakowane osoby z puszkami WOŚP chodzia bedą po ulicach miasta, w pobliżu kościołów i na terenie centrów handlowych. Poprzednim razem w Piasecznie uzbierano ponad 148 tys. zł; liczymy oczywiście, że kwota tym razem jeszcze bardziej "spuchnie".

22. FINAL WOŚP W PIASECZNIE

O godz. 19.00 na parkingu przy ul. Sierakowskiego odbedzie sie koncert finałowy z udziałem DJ Martina Rosy i zespołu AFROMENTAL. O godz. 20.00 jak zwykle zapraszamy na tradycyjne ŚWIATELKO DO NIEBA, czyli pokaz sztucznych ogni. W ubiegłych latach Piaseczynski Sztab WOŚP zebrał blisko 900 tysiecy złotych a gośami Finałów byli miedzy innymi: Ania Dąbrowska, Katarzyna Cerekwicka, Natalia Kukulska, COMA, Maleo Reggae Rockers, Ląki Lan i Daab. Szefową Sztabu jest Karolina Hofman. Strona Sztabu – www.wosppiaseczno.org

22. FINAL WOŚP W PIASECZNIE

LINE UP WOŚP 2014 W PIASECZNIE:

10 STYCZNIA 2014:
godz. 20.00 - spektakl "DOM" Teatru ExPonad; reż. i choreografia: Robert Wasiewicz, sala Domu Kultury, Kościuszki 49; wstep: 10 zł. ROBERT WASIEWICZ - Absolwent Wydziału Teatru Tanca Panstwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, wychowanek Teatru Lups!; mieszkaniec —abienca; instruktor, reżyser, choreograf.
12 STYCZNIA 2014:
14.30 - BajkoWOŚPowa Niedziela (Bajka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bilety w cenie 10 zł. Miejsce: Sala Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie)
16.00 - BajkoWOŚPowa Niedziela
19.00 - DJ MARTIN ROSA
20.00 - ŚWIATELKO DO NIEBA
20.15 - AFROMENTAL


22. FINAL WOŚP W PIASECZNIE

GOŚCIE XXII FINALU WOŚP w PIASECZNIE:

AFROMENTAL Siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postaa. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupe. Grupe, jakiej jeszcze w Polsce nie było! Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu. Repertuar grupy to mieszanka rocka, hip-hopu, soulu, R&B i popu. Obecnie zespół zakonczył letnią trase koncertową i pracuje nad materiałem DVD z zapisem zeszłorocznego koncertu zagranego podczas KORTOWIADY 2012. Wydanie koncertowego krążka planowane jest na początek 2014 roku a zapowiada go opublikowany niedawno w sieci klip do utworu „To the end”. Afromental w tym roku zdominował wiosenne i jesienne ramówki telewizyjne. Wojtka „Lozo” Lozowskiego można było po raz kolejny zobaczya w roli jurora w szóstej już edycji programu „Must be the Music”, a Tomsona ( Tomasza Lacha ) i Barona (Aleksandra Milwiw-Barona) jako trenerów w trzeciej edycji programu „The voice od Poland”. Afromental to: Lozo (Wojciech Lozowski - wokal), Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres - perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka - instr. perkusyjne). Informacje o Afromental: https://www.facebook.com/Afromental


DJ MARTIN ROSA Dj urodzony 13 czerwca 1991 roku, od zawsze zamieszkały i związany z Piasecznem. Pomysłodawca i inicjator projektu Housepital. Organizator i prowadzący wiele różnego rodzaju imprez. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji na kierunku ,realizacja d1wieku", z którym wiąże przyszłe życie. Swoją muzyke kieruje głównie do ludzi młodych, jego specjalizacją są d1wieki Progressive House, Electro House i Dirty Dutch. Kiedyś zafascynowany muzyką Hip Hop'owa, jednak po ustabilizowaniu gustów, od 2006 roku w jego sercu można głównie znale1a muzyke klubową. W najbliższej przyszłości planuje dalej prowadzia i rozwijaa wydarzenie Housepital i otworzya prywatne studio nagran. Informacje na temat Martina Rosy są na: https://www.facebook.com/martinrosadj

22. FINAL WOŚP W PIASECZNIE

Patronat medialny:
Gazeta Piaseczynska
www.miastopiaseczno.prv
Lokalny Portal Informacyjny naszepiaseczno.pl
PowiatPiaseczno.pl
Radio Mazowsze 106,4 FM
Serwis Mieszkanców Powiatu Piaseczynskiego www.powiat-piaseczynski.info
Piaseczno Sport News
TUBA PIASECZNO
www.mojemiastopiaseczno.pl

W dniach 11-12 stycznia 2014 roku nieczynny bedzie cały parking przy ul. Sierakowskiego. Sugerowane jest korzystanie z parkingu na tyłach Sądu Rejonowego.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkanców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje7 stycznia 2014, 00:00,

Bezpłatne szkolenie z Power Point w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Agencja Rozwoju Mazowsza S.A. zaprasza do udziału w projekcie BEZPLATNYCH SZKOLEN pt. ITeraz Mazowsze II. Honorowy patronat nad projektem objął Marszałek Województwa Mazowieckiego, Pan Adam Struzik. Projekt jest skierowany do pracujących osób dorosłych, zatrudnionych na terenie województwa mazowieckiego, które z własnej inicjatywy są zainteresowane nabyciem nowych, uzupełnieniem lub podwyższeniem kwalifikacji i umiejetności poza godzinami pracy. Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VIII „Regionalne kadry gospodarki”, działanie 8.1.1. i bedzie trwał do 31 pa1dziernika 2013 r.

BEZPLATNE SZKOLENIE W PIASECZNIE

Szkolenia zaplanowane na styczen 2014r.: Profesjonalna prezentacja w Power Point, termin - 25-26.01.2014r., Piaseczno, liczba miejsc - 14. Microsoft PowerPoint – Profesjonalne prezentacje, szkolenie stacjonarne z elementami szkolenia e-learningowego.

Przebieg szkolenia:
1. Omówienie technik ”przykuwania uwagi”
2. Praca z tabelami:
- tworzenie pustych tabel
- kopiowanie z innych programów pakietu MS Office
- łączenie z arkuszem MS Excel
- łączenie z danymi ze strony internetowej
- autoformatowanie
ł. Praca z wykresami
- wybór odpowiedniego typu
- zarządzanie danymi
- formatowanie osi, legendy, tytułu
- dodawanie linii trendu
- wstawianie wizualnych objaśnien
- tworzenie wykresów z animacją
4. Tworzenie diagramów:
- struktury organizacyjne
- piramidy
- mapy procesów oraz cykli
5. Praca z animacjami:
- wybór odpowiedniej animacji
- ustawienie odpowiedniej osi czasu
- zdarzenia niestandardowe
6. Wykorzystanie przejśa standardowych oraz ich modyfikacja
7. Wykorzystanie wzorców oraz szablonów dostepnych na WWW
8. Praca z multimediami:
- dodawanie d1wieku
- dodawanie filmów
- dodawanie zdjea
- dodawanie plików Flash oraz PDF
9. Ustalanie czasu potrzebnego dla prezentacji / slajdów
10. Praca z makrami:
- wprowadzenie do makr
- nagrywanie i uruchamianie makr
11. Dostosowanie menu oraz paków narzedzi:
- budowa własnego menu
- podpinanie makr do przycisków i pozycji w menu

Kontakt w celu rekrutacji:
Kamil Sznyrowski: 78ł-917-105
Piotr Skorek: 78ł-917-116
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie