Informacje7 stycznia 2014, 00:00,

22. FINAL WOŚP W PIASECZNIE 2014


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W Centrum Kultury w Piasecznie po raz kolejny został zarejestrowany Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 12 stycznia 2014 roku na ulice Gminy Piaseczno wyjdzie 200 wolontariuszy, kolejnych 50 bedzie pracowało przy obsłudze wydarzenia. Oznakowane osoby z puszkami WOŚP chodzia bedą po ulicach miasta, w pobliżu kościołów i na terenie centrów handlowych. Poprzednim razem w Piasecznie uzbierano ponad 148 tys. zł; liczymy oczywiście, że kwota tym razem jeszcze bardziej "spuchnie".

22. FINAL WOŚP W PIASECZNIE

O godz. 19.00 na parkingu przy ul. Sierakowskiego odbedzie sie koncert finałowy z udziałem DJ Martina Rosy i zespołu AFROMENTAL. O godz. 20.00 jak zwykle zapraszamy na tradycyjne ŚWIATELKO DO NIEBA, czyli pokaz sztucznych ogni. W ubiegłych latach Piaseczynski Sztab WOŚP zebrał blisko 900 tysiecy złotych a gośami Finałów byli miedzy innymi: Ania Dąbrowska, Katarzyna Cerekwicka, Natalia Kukulska, COMA, Maleo Reggae Rockers, Ląki Lan i Daab. Szefową Sztabu jest Karolina Hofman. Strona Sztabu – www.wosppiaseczno.org

22. FINAL WOŚP W PIASECZNIE

LINE UP WOŚP 2014 W PIASECZNIE:

10 STYCZNIA 2014:
godz. 20.00 - spektakl "DOM" Teatru ExPonad; reż. i choreografia: Robert Wasiewicz, sala Domu Kultury, Kościuszki 49; wstep: 10 zł. ROBERT WASIEWICZ - Absolwent Wydziału Teatru Tanca Panstwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, wychowanek Teatru Lups!; mieszkaniec —abienca; instruktor, reżyser, choreograf.
12 STYCZNIA 2014:
14.30 - BajkoWOŚPowa Niedziela (Bajka na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bilety w cenie 10 zł. Miejsce: Sala Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie)
16.00 - BajkoWOŚPowa Niedziela
19.00 - DJ MARTIN ROSA
20.00 - ŚWIATELKO DO NIEBA
20.15 - AFROMENTAL


22. FINAL WOŚP W PIASECZNIE

GOŚCIE XXII FINALU WOŚP w PIASECZNIE:

AFROMENTAL Siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postaa. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupe. Grupe, jakiej jeszcze w Polsce nie było! Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu. Repertuar grupy to mieszanka rocka, hip-hopu, soulu, R&B i popu. Obecnie zespół zakonczył letnią trase koncertową i pracuje nad materiałem DVD z zapisem zeszłorocznego koncertu zagranego podczas KORTOWIADY 2012. Wydanie koncertowego krążka planowane jest na początek 2014 roku a zapowiada go opublikowany niedawno w sieci klip do utworu „To the end”. Afromental w tym roku zdominował wiosenne i jesienne ramówki telewizyjne. Wojtka „Lozo” Lozowskiego można było po raz kolejny zobaczya w roli jurora w szóstej już edycji programu „Must be the Music”, a Tomsona ( Tomasza Lacha ) i Barona (Aleksandra Milwiw-Barona) jako trenerów w trzeciej edycji programu „The voice od Poland”. Afromental to: Lozo (Wojciech Lozowski - wokal), Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres - perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka - instr. perkusyjne). Informacje o Afromental: https://www.facebook.com/Afromental


DJ MARTIN ROSA Dj urodzony 13 czerwca 1991 roku, od zawsze zamieszkały i związany z Piasecznem. Pomysłodawca i inicjator projektu Housepital. Organizator i prowadzący wiele różnego rodzaju imprez. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji na kierunku ,realizacja d1wieku", z którym wiąże przyszłe życie. Swoją muzyke kieruje głównie do ludzi młodych, jego specjalizacją są d1wieki Progressive House, Electro House i Dirty Dutch. Kiedyś zafascynowany muzyką Hip Hop'owa, jednak po ustabilizowaniu gustów, od 2006 roku w jego sercu można głównie znale1a muzyke klubową. W najbliższej przyszłości planuje dalej prowadzia i rozwijaa wydarzenie Housepital i otworzya prywatne studio nagran. Informacje na temat Martina Rosy są na: https://www.facebook.com/martinrosadj

22. FINAL WOŚP W PIASECZNIE

Patronat medialny:
Gazeta Piaseczynska
www.miastopiaseczno.prv
Lokalny Portal Informacyjny naszepiaseczno.pl
PowiatPiaseczno.pl
Radio Mazowsze 106,4 FM
Serwis Mieszkanców Powiatu Piaseczynskiego www.powiat-piaseczynski.info
Piaseczno Sport News
TUBA PIASECZNO
www.mojemiastopiaseczno.pl

W dniach 11-12 stycznia 2014 roku nieczynny bedzie cały parking przy ul. Sierakowskiego. Sugerowane jest korzystanie z parkingu na tyłach Sądu Rejonowego.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkanców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje31 grudnia 2013, 00:00,

Filmowy Poranek Rodzinny w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii oraz Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria zapraszają na FILMOWE PORANKI RODZINNE W GÓRZE KALWARII. 5 stycznia 2014 roku organizatorzy zapraszają na spotkanie z psiakami polskiej animacji. Bedzie piesek w kratke, psina z "Mami Fatale", piesek Dali oraz Edward, psie serce. Po seansie odbedą sie warsztaty plastyczne prowadzone przez doświadczone animatorki. Czas trwania filmów: ok. 50 min. (zajecia plastyczne ok. 40 min). Wstep 12 zł (liczone tylko od dzieci powyżej 2 lat). Zapraszamy!

FILMOWE PORANKI RODZINNE W GÓRZE KALWARII

Podczas Filmowych Poranków pokazywane są bajeczki bez przemocy, na których wychowało sie całe pokolenie rodziców dzisiejszych kilkulatków. W repertuarze znajdują sie kreskówki z udziałem Bolka i Lolka, Reksia, Baltazara Gąbki, Krecika i wielu innych sympatycznych postaci. Dla dorosłych spotkania z nimi to podróż do przeszłości, do krainy ich dziecinstwa; z kolei najmłodszym chcemy pokazaa, że kino animowane nie musi bya przesycone kolorami i w technologii łD, aby potrafiło zaciekawia, bawia, ale i wzruszya. Niewątpliwym atutem niedzielnych spotkan są warsztaty plastyczne prowadzone przez sympatyczne i bardzo pomysłowe animatorki. Podczas zajea korzystamy z najwyższej jakości produktów, ale i z materiałów, które normalnie trafiają do kosza na śmieci: plastikowych butelek i opakowan, rolek od papieru toaletowego, wszelkiego rodzaju kartonów, nakretek etc.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkanców gminy Góra Kalwaria

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie