Informacje15 maja 2010, 00:00,

21 maja otwarcie sklepu sportowego Decathlon Piaseczno

Informujemy, że Decathlon - międzynarodowa sieć sklepów ze sprzętem sportowym - otwiera w Piasecznie przy ulicy Puławskiej 37, swój największy sklep w Europie Środkowej. Otwarcie Decathlon w Piasecznie, odbędzie się 21 maja 2010 roku o godzinie 10.00. Na powierzchni 8000 metrów kwadratowych klienci znajdą artykuły do uprawiania 65 dyscyplin sportowych. Ponadto każdy klient będzie mógł skorzystać z porady sprzedawców - fachowców, którzy służą wiedzą dotyczącą doboru sprzętu.

Decathlon Piaseczno

Decathlon, to nie tylko jeden ze światowych liderów w dziedzinie produkcji i dystrybucji artykułów sportowych (ponad 460 sklepów w 14 krajach, 43 tysiącach pracowników). To również organizator wielu sportowych imprez, aktywnie współpracujący z lokalnymi klubami czy szkołami. Misją firmy jest umożliwić jak najszerszemu gronu osób czerpanie radości z uprawiania sportu, a jej ambicją - stać się najlepszym sportowym partnerem środowiska w miejscach, w których jest ona obecna.

Decathlon to centrum sportowe, w którym klienci mogą swobodnie testować produkty. Nikogo zatem nie dziwi widok młodszych i starszych miłośników sportu mknących sklepowymi alejkami na rolkach, rowerze czy na hulajnodze. Osoby, które pragną przetestować w "naturalnych" warunkach rakietę do tenisa czy nowy model nart, mogą bez problemu wypożyczyć je w Decathlonie. Sklepy i tereny przysklepowe regularnie przekształcają się w obiekty do uprawiania najróżniejszych dyscyplin.

Ale na tym nie koniec. Sklep w Piasecznie będzie posiadał boisko do siatkówki plażowej, z którego miłośnicy aktywnych form wypoczynku będą mogli korzystać nieodpłatnie. W sklepie znajdzie się kabina z symulatorem do gry w golfa, będzie można pograć w tenisa stołowego lub porzucać do kosza. Zimą, wewnątrz sklepu, będzie można przetestować łyżwy na sztucznym lodowisku.

Oprócz produktów wszystkich wielkich światowych marek sportowych, firma oferuje szeroki wybór specjalistycznych marek własnych, z których najważniejsze to Quechua (turystyka górska), Wed’ze (narciarstwo i snowboard), Tribord (sporty wodne), Domyos (fitness), Kalenji (bieganie), B'Twin (rowery), Kipsta (gry zespołowe). Zapraszamy na sportowe zakupy już w najbliższy piątek 21 maja.

Zachęcam do oberzenia wywiadu z Bartoszem Grabowskim - dyrektorem sklepu DECATHLON Piaseczno, w którym zobaczycie wnętrza sklepu Decathlon w Piasecznie, a także usłyszycie więcej informacji na temat sklepu jak i uroczystego otwarcia. Wywiad do obejrzenia na stronie iTV Piaseczno: www.itvpiaseczno.pl

21 maja otwarcie Decathlon w Piasecznie

Decathlon w Piasecznie

ul. Puławska 37
strona: www.decathlon.com.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje16 maja 2010, 00:00,

Kasia Maciejczyk z zespołem - Wtorek Wydarzeń Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza wszystkich mieszkańców na Wtorek Wydarzeń, podczas którego odbędzie się koncert POWRÓćMY JAK ZA DAWNYCH LAT. Na koncercie wystąpi KASIA MACIEJCZYK z zespołem w składzie: Kasia Maciejczyk - wokal, Marcin Węgrzyński - bas, Artur Liwiński - piano, Piotr Maciejczyk - sax, Krzysztof Rukat - gitara, Robert Gadecki - perkusja. Koncert odbędzie się we wtorek 18 maja 2010 roku, o godzinie 20.00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert Kasi Maciejczyk z zespołem.

Kasia Maciejczyk z zespołem
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno