Informacje10 stycznia 2013, 00:00,

21. Finał WOŚP w Gminie Konstancin-Jeziorna

Gmina Konstancin-Jeziorna gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Loterie, licytacje, wyścigi gokartów, koncerty - to tylko niektóre atrakcje 21. finału. Pieniądze zebrane podczas tegorocznej akcji będą przeznaczone na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów. W Konstancinie-Jeziornie orkiestra Jurka Owsiaka zacznie grać już w sobotę (12 stycznia). Tego dnia zapraszamy do klubu No Name. O godz. 18.30 startuje wyjątkowy wieczór, podczas którego nie zabraknie loterii, konkursów oraz licytacji gadżetów WOŚP (DVD Indios Bravos, koszulki z 20. i 21. finału, kubek, kalendarze WOŚP, karty prepaid sygnowane logo WOŚP). Poza tym wystąpią AB OVO Teatr Improv i zespół V8. Wstęp 10 zł, pieniądze trafią do orkiestrowej puszki. Ale to tylko przedsmak, tego co będzie się działo dzień później.

WOŚP W KONSTANCINIE

Niedziela (13 stycznia) upłynie pod znakiem sportowych emocji. W Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie będzie można wziąć udział m.in. w V Turnieju Tenisa Stołowego Grand Prix (godz. 10), Otwartym Turnieju Międzyszkolnej Ligi Szachowej Grand Prix 2012/2013 (godz. 10) i maratonie fitness (godz. 15). Ponadto dla wszystkich chętnych otwarte będą siłownia i sauna. Z kolei Body Factory przy ul. Warszawskiej od godz. 10 zaprasza m.in. na otwarte zajęcia dance hall, zumby, a także na zawody kondycyjne. Ponadto będzie można skorzystać z porad dietetyka, trenera fitness, a także bezpłatnie sprawdzić poziom tkanki tłuszczowej.

21. FINA£ WOŚP W GMINIE KONSTANCIN-JEZIORNA

Wyjątkowo ciekawie zapowiadają się atrakcje przygotowane przez kart Arena w Szymanowie. O godz. 15.30 startują zawody gokartów, za kierownicą których zasiądą politycy: Marek Borowski, Ryszard Kalisz, Marcin Kierwiński, Paweł Poncyliusz, Dariusz Rosati, Paweł Ziemski i inni. Konstanciński finał WOŚP odbędzie się tradycyjnie w Parku Zdrojowym. Start o godz. 17. Na scenie amfiteatru zaprezentują się zespoły Flow, Mipasi, a także Waldemar Malicki. Punktem kulminacyjnym będzie pokaz sztucznych ogni. "Światełko do nieba" zostanie wystrzelone o godz. 20.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje10 stycznia 2013, 00:00,

Zapraszamy na 21. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy WOŚP w Piasecznie

13 stycznia 2013 roku po raz kolejny Piaseczno zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy WOŚP, tym razem dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. 21. finał WOŚP w Piasecznie, tak samo jak w roku ubiegłym, będzie miał miejsce na parkingu przy ul. Sierakowskiego. Gwiazdą charytatywnego wieczoru będzie zespół DAAB, grający muzykę reggae, znany z takich przebojów jak Ogrodu serce, Fryzjer na plaży czy Kalejdoskop moich dróg. O godz. 20.00 tradycyjnie rozbłyśnie na piaseczyńskim niebie światełko do nieba czyli niezwykły pokaz fajerwerków, ufundowany przez UMiG Piaseczno.

WOŚP W PIASECZNIE

PROGRAM XXI FINA£U WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWI¡TECZNEJ POMOCY WOŚP W PIASECZNIE

DOM KULTURY PIASECZNO, ul. Kościuszki 49
godz. 14.30 i 16.00 – Szopka Noworoczna - spektakl dla dzieci - Dziecięcy Zespół Teatralno-Wokalny, Przedszkole "Fantazja" - przedstawienie teatralne na rzecz XXI Finału WOŚP. Wstęp (bilety - cegiełki) 10 złotych – dochód z bajki przeznaczony dla WOŚP