Informacje19 sierpnia 2011, 00:00,

20 sierpnia odbędą się Zawody Triathlonowe w Habdzinie

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna i Sołectwo Habdzin zapraszają mieszkańców na III edycję zawodów triathlonowych w Habdzinie, które odbędą się 20 sierpnia 2011 roku. Zawody te odbywają się na dystansie tzw. sprinterskim (720m pływania, 20km roweru i 7 km biegu). Więcej informacji oraz regulamin zawodów "Habdzinman 2011", można przeczytać na stronie internetowej UMiG: www.konstancinjeziorna.pl

zawody triathlonowe w Habdzinie

Program czasowy zawodów triathlonowych w Habdzinie:
12:00 - 13:45 Otwarcie biura zawodów i rejestracja uczestników
13:50 - odprawa zawodników
14:00 start zawodów (część pływacka)
14:12 przybliżony czas wyjazdu pierwszego zawodnika na trasę rowerową
14:45 przybliżony czas wybiegnięcia pierwszego zawodnika na trasę biegową
15:15 przybliżony czas ukończenia całych zawodów przez pierwszego zawodnika oraz czas ukończenia części rowerowej przez ostatniego zawodnika
16:00 przybliżony czas ukończenia całych zawodów przez ostatniego zawodnika
16:15 dekoracja zwycięzców - wręczenie pucharów, medali i nagród
16:45 zakończenie zawodów.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje17 sierpnia 2011, 00:00,

Wyniki konkursu fotograficznego tematycznego - Z WIZYT¡ NA STRYCHU - GRA ŚWIAT£A KURZU I RUPIECI

16 sierpnia 2011 roku, zakończyło się głosowanie w konkursie fotograficznym tematycznym: Z WIZYT¡ NA STRYCHU - GRA ŚWIAT£A KURZU I RUPIECI. Spośród 6 zdjęć, które zostały nadesłane na konkurs, mieszkańcy udzielający się na forum powiatu piaseczyńskiego, wybrali 3 najciekawsze zdjęcia. Serdecznie gratulujemy Pawłowi, Piotrowi oraz Pawłowi, których zdjęcia zostały wyróżnione w naszym konkursie. Poniżej prezentujemy zwycięskie zdjęcia:

MIEJSCE 1
Autor: Audaux (Paweł)

MIEJSCE 2
Autor: wolski11111 (Paweł)

MIEJSCE 3
Autor: fotomigawka (Piotr)

Z głosowaniem i większym formatem powyższych zdjęć, można zapoznać się w konkursowym wątku: Z WIZYT¡ NA STRYCHU - GRA ŚWIAT£A KURZU I RUPIECI. Zachęcam mieszkańców do przyłączenia się do konkursów fotograficznych. Kolejny konkurs już we wrześniu 2011 roku, do którego będą przyjmowane zdjęcia zgodne z tematem: POCZTÓWKI Z WAKACJI.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców powiat piaseczyński
Tematy: