Informacje28 lipca 2011, 00:00,

2 SIERPNIA 2011 TYGRYSO-LWY I INNE ATRAKCJE W CYRKU WARSZAWA W PIASECZNIE

Z nowym atrakcyjnym programem przybywa do Piaseczna Cyrk Warszawa, pod dyrekcją Ireny Petkow. Cyrk Warszawa to cyrk z tradycjami - istnieje od 1946 roku. W tym sezonie prezentuje międzynarodowe widowisko z udziałem wybitnych artystów z Bułgari, Rosji i Polski. W trakcie przedstawienia będą mogli Państwo zobaczyć rewelacyjną żonglerkę ogniami w wykonaniu najmłodszego polskiego żonglera - Jakuba oraz popisy napowietrzne na szarfach, w których wystąpi absolwentka Moskiewskiej Szkoły Cyrkowej - Angelika. Mistrzowską jazdę na rowerach i monocyklach zaprezentuje polski duet Shadox, a ekwilibrystykę na drabinach Arnold Nowelis. Nasz gość Romeo z Bułgari udowodni, że na cienkiej linie zawieszonej kilka metrów nad areną można się czuć jak na ziemi, a nawet można po niej jeździć rowerem lub stać na drabinie.

TYGRYSO-LWY I INNE ATRAKCJE W CYRKU WARSZAWA W PIASECZNIE

Atrakcją tegorocznego widowiska jest jedyny w Polsce i jeden z nielicznych na świecie pokaz tygryso-lwów / krzyżówka tygrysa i lwa / prowadzony przez Marię i Józefa Rajczakowskich. Przez wiele lat tygryso-lwy państwa Rajczakowskich były atrakcją najlepszych cyrków europejskich i festiwali cyrkowych. Teraz ten pokaz przyjaxni człowieka z dzikimi kotami możecie zobaczyć tylko pod namiotem Cyrku Warszawa. Do łez rozbawi wszystkich niepowtarzalny, jedyny w swoim rodzaju clown Dimo z Bułgari. To wszystko, a nawet więcej już wkrótce pod namiotem Cyrku Warszawa w Waszym mieście. Zapraszamy. Więcej o programie i Cyrku Warszawa, można przeczytać na stronie internetowej cyrku: www.cyrkwarszawa.blo.pl

Widowisko odbędzie się w Piasecznie, ul. Okulickiego / Wojska Polskiego, dnia 2 (wtorek) sierpnia 2011 roku, w godzinach 15.30 i 18.00

UWAGA!! Dla użytkowników serwisu mieszkańców powiat-piaseczynski.info mamy przygotowane specjalne kupony rabatowe, które należy wydrukować i okazać w kasie biletowej cyrku!!! Kliknij, aby zobaczyć kupon. Więcej informacji: do wygrania wejściówki do Cyrku Warszawa na 2 sierpnia.
autor/źródło: Centrum Medyczne CMP
Tematy:

Informacje28 lipca 2011, 00:00,

Do wygrania wejściówki do Cyrku Warszawa na 2 sierpnia

Uwaga mieszkańcy Piaseczna i okolic: pięć pierwszych osób, które napiszą maila na adres reklama@powiat-piaseczynski.info otrzyma bezpłatną wejściówkę do CYRKU WARSZAWA, który w Piasecznie zawita we wtorek, 2 sierpnia 2011 roku. Wejściówka obejmuje jedną osobę dorosłą i dwójkę dzieci do lat 10. W tytule maila prosimy wpisać "CYRK WARSZAWA". Zwycięzcy otrzymają maila zwrotnego z informacją.

Więcej informacji o cyrku i występie, można przeczytać w informacji: 2 SIERPNIA TYGRYSO-LWY I INNE ATRAKCJE W CYRKU WARSZAWA W PIASECZNIE.
autor/źródło: Centrum Medyczne CMP
Tematy: