Informacje10 października 2012, 00:00,

2 dni relaksu w Calypso Fitness Club Piaseczno

Serdecznie zapraszamy mieszkańców powiatu na Dni Relaksu w Calypso Fitness Club Piaseczno, które odbędą się w najbliższy weekend (13-14 październik 2012). Podczas tego weekendu czekać będzie na Państwa wiele atrakcji - korzystanie z siłowni i sauny bez limitu.

W sobotę: dzień relaksu, a w niedzielę: maratony SPiN-BIKE oraz PUMP.
Dodatkowo w niedzielę odbędzie się specjalnie dla Panów - pokaz Men’s Class.
Przez obydwa dni będzie można bezpłatnie zasięgnąć  porady instruktorów oraz skorzystać z wprowadzenia w  trening na siłowni.
Wstęp na wszystkie zajęcia jest bezpłatny, należy zabrać jedynie strój sportowy. Obowiązuje telefoniczna rezerwacja miejsc !

Serdecznie zapraszamy !
Calypso Fitness Club
ul. Pawia 9
tel: 22/ 370 22 11
www.calypso.com.pl

Calypso Fitness Club

Informacje10 października 2012, 00:00,

Liczy się pierwsze wrażenie - film o Piasecznie

Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno przygotowało reportaż filmowy dotyczący rewitalizowanej przestrzeni miejskiej, nowych klombów i kwietników, zagospodarowania terenów zielonych przy wjeździe do miasta oraz koncepcji renowacji Górek Szymona.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia reportażu, w którym wypowiadają się I Zastępca Burmistrza Daniel Putkiewicz oraz inspektor nadzoru terenów zielonych Dagmara Hammerl (UMiG Piaseczno). Link bezpośredni do filmu na youtube:
" target="_blank">www.youtube.com
autor/źródło: Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno