Informacje15 września 2009, 00:00,

18 września spotkanie mieszkańców w Zawrotnicy Piaseczno

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piaseczna i okolic, na najbliższe spotkanie mieszkańców, które odbędzie się w najbliższy piątek 18 września 2009 roku. Miejsce spotkania: Restauracja Zawrotnica przy ul. Sienkiewicza 14 w Piasecznie (wejście do lokalu jest od strony ulicy Wojska Polskiego, obok stacji kolejki wąskotorowej). Rozpoczęcie imprezy, zaplanowane zostało na godz. 19:00 (menu restauracji Zawrotnica, będzie do Waszej dyspozycji). O godz. 19:30 rozpocznie się KARAOKE, które poprowadzi dla Was grupa SING SING KARAOKE. Natomiast o 22:00 rozpoczynamy dyskotekę, czyli WYGINAMY ŚMIA£O CIA£O w rytm naszych przebojów. Przyłącz się do zabawy!

SPOTKANIE MIESZKAńCÓW

Lista zainteresowanych osób, jest w wątku na forum mieszkańców: 18 września spotkanie mieszkańców i cały czas liczymy na kolejnych mieszkańców. Jeżeli, ktoś z Was będzie zainteresowany, to proszę o zapisanie się we wspomnianym wątku na forum Piaseczna, lub informację mailem na adres: info@powiat-piaseczynski.info Jeżeli jesteś osobą, która bardziej ceni sobie rozmowy i spotkania w rzeczywistości, to odejdź w najbliższy piątek od komputera i przyjdź do Zawrotnicy. Czy mieszkańcy z wirtualnego Piaseczna, przyłącza się do spotkania w realnym Piasecznie? Czekamy na kolejnych mieszkańców zainteresowanych spotkaniem. Zapraszamy i do zobaczenia! :-)
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje15 września 2009, 00:00,

DżOGURT - przegląd formacji rockowych w Konstancinie

Młodzież Konstancina, Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Konstanciński Dom Kultury serdecznie zapraszają na Przegląd Zespołów DżOGURT, który odbędzie się w najbliższą sobotę 19 września 2009 roku, od godziny 17:00 w Parku Zdrojowym w Konstancinie. Podczas tegorocznego koncertu DżOGURT, odbędą się występy zespołów: The Saturday Tea, The Saturday Tea, Ner-w, We-wers, Wiolonczele z Miasta, Traktor oraz gwiazda wieczoru Karimski Club. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców na sobotni DżOGURT do Konstancina.

DżOGURT - PRZEGL¡D M£ODZIEżOWYCH FORMACJI ROCKOWYCH

The Saturday Tea to rockowy zespół z Konstancina. Strona w serwisie myspace: www.myspace.com/thesaturdaytea
Ner-w to post-punkowy zespół z Zalesia Górnego. Oficjalna strona internetowa: ner-w.pl
We-wers to hip-hopowa grupa z Konstancina. Oficjalna strona: www.wewers.zafriko.pl