Informacje15 grudnia 2010, 00:00,

18 grudnia TAńCZ z Konstancińskim Domem Kultury

Konstanciński Dom Kultury zaprasza na dzień otwarty z tańcem nowoczesnym, który odbędzie się w najbliższą sobotę 18 grudnia o godz. 16.00, w KDK przy ul. Jaworskiego 18. Podczas tanecznej soboty, wystąpią doświadczeni instruktorzy oraz uczestnicy YOU CAN DANCE! Organizatorzy, zapraszają dzieci od 7 roku życia oraz młodzież. Wstęp wolny.

TAńCZ Z KONSTANCIńSKIM DOMEM KULTURY

W programie zaplanowane zostały: pokazy taneczne, prezentacje instruktorów, zajęcia w grupach (Hip-Hop, Jazz, Modern dance). Zajęcia poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy ze studia Katia Nowak Dance Studio (www.katiadance.pl). Zapraszamy.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje15 grudnia 2010, 00:00,

Nasz Sport i Kultura - 13. numer gazety dostępny online

Dzięki uprzejmości zespołu redakcyjnego gazety, otrzymałem najnowszy i zarazem 13. numer bezpłatnego tygodnika Nasz Sport i Kultura. Jeżeli ktoś z Was, nie miał jeszcze w rękach nowego wydania gazety Nasz Sport i Kultura, to zachęcam do pobrania jej w formacie PDF: Nasz Sport i Kultura nr 13 (2,93 MB). Zapraszam również na forum mieszkańców, na którym jest wątek dotyczący tygodnika: NASZ SPORT I KULTURA. życzymy miłej lektury.

NASZ SPORT I KULTURA - BEZP£ATNY TYGODNIK PIASECZYńSKI
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno