Informacje13 września 2009, 00:00,

16 września Monster Truck Stunt Show odwiedzi Piaseczno

Monster Truck Stunt Show będziemy mogli oglądać w najbliższą środę 16 września 2009 roku od godziny 18:00. Pokaz będzie miał miejsce na Stadionie Miejskim przy ul. 1 Maja w Piasecznie. Cena biletu dla dorosłych 30 zł, do lat 17 – 20 zł, dzieci do 4 lat mają wstęp bezpłatny. Pod tajemniczą nazwą Monster Truck Stunt Show, kryją się niemieccy kaskaderzy samochodowi, monster trucki, crash testy, skoki motocyklowe, jazda przez ścianę ognia, poślizgi, wypadki i miażdżenie aut. Zobacz Monster Truck Stunt Show.

monstertruck

Wszędzie gdzie się zjawią zostawiają po sobie ślady opon, zapach benzyny, resztki zmiażdzonych aut i długo niecichnące kontrowersje. Oto rodzina Traber - niemieccy kaskaderzy od Bonda - i cała prawda o ich przedstawieniu. Jest ich czterech. Najmłodszy ma dopiero 15 lat, a już odnosi międzynarodowe sukcesy w crossie. Najstarszy dublował za kierownicą samego Jamesa Bonda, występując w jednym z filmów. Razem tworzą trzon kaskaderskiej grupy Traber Stunt Team - jednej z najbardziej znanych grup w Niemczech. Nicolas, Damian i Willy von der Garten. Sami zaproponowali dwumiesięczne tournee po Polsce i sami chcą je przedłużyć o kolejny miesiąc. Więcej informacji na temat Monster Truck Stunt Show, oraz tego na co możecie liczyć przychodząc na ich show, możecie przeczytać na stronie internetowej www.meskiastrona.com
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 września 2009, 00:00,

Jesień w Jastrzębiu - zaproszenie na imprezę plenerową

Sołtys, Rada Sołecka Jastrzębia oraz organizatorzy imprezy serdecznie zapraszają na imprezę plenerową JESIEń W JASTRZęBIU, która odbędzie się 19 września 2009 r. przy ul. Ptaków Leśnych 54 w Jastrzębiu. Początek imprezy o godz. 14.00. W programie m.in.: występy zespołu ludowego Leśne Echo, pokaz tresury psów, warsztaty ceramiczne, występ akordeonisty, kącik zdrowotny: mammografia, pomiary poziomu cukru i ciśnienia krwi, OGNISKO, pieczone ziemniaki, kiełbaski, stoisko z miodem i wyrobami pszczelarskimi, pchli targ oraz gry i zabawy konkursowe dla dzieci. Liczymy na to, że znajdziecie czas i ochotę, aby spotkać się z nami i z sąsiadami. ¬ródło: podforum Jastrzębie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno