Informacje29 listopada 2012, 00:00,

16 Tytułów Mistrzów Polski dla Grawitacji w Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W sobotę 24 listopada 2012 roku na warszawskim Ursynowie zostały rozegrane XVIII Mistrzostwa Polski w Tańcu Sportowym PZTSport. O tytuły Mistrzowskie rywalizowało około 300 najlepszych zawodników z całej Polski wyłonionych w ciągu pięciu turniejów rankingowych. To już kolejne zawody w tej federacji, które zakończyły się dla zawodników K.S Grawitacja ogromnym sukcesem. Tym razem postawiliśmy na duże formy i jak się okazało był to strzał w dziesiątkę.

MISTRZOSTWA POLSKI W TAńCU SPORTOWYM 2012 - 16 TYTU£ÓW MISTRZÓW POLSKI DLA GRAWITACJI

Wszystkie z naszych 8 Formacji i Mini Formacji uplasowały się na pierwszych miejscach. Najwięcej Mistrzów Polski zdobyliśmy w kategorii wiekowej Juniorów, w której na tych zawodach byliśmy nie do pokonania. Poza tym we wszystkich kategoriach tanecznych, w których startowaliśmy dostaliśmy się do ścisłych finałów, wszędzie plasując się na miejscach medalowych. 80-sięcio osobowa grupa Grawitacjan zdobyła: 16 Tytułów Mistrzów Polski, 11 Tytułów V-ce Mistrzów Polski i dwa trzecie miejsca, łącznie 29 miejsc medalowych.
autor/źródło: Ula Strzeżek - K.S Grawitacja
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje29 listopada 2012, 00:00,

Przedstawienie O giermku Stachu i smoku z Jury w Lesznowolskim Teatrze Podmiejskim


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W imieniu fundacji "Czy Mogę Pomóc", Lesznowolskiego Teatru Podmiejskiego, a także i swoim serdecznie zapraszamy wszystkich na przedstawienie pt " O giermku Stachu i smoku z Jury - Dramat to straszny lecz nie ponury" które odbędzie się dnia 02.12.2012 r. w Świetlicy GOK w Janczewicach przy ul. Jedności 99A. Ceny biletów: 10 zł normalny, 5 zł ulgowy (dzieci do lat 6 / uczniowie po okazaniu legitymacji / emeryci i renciści). Dzieci do lat 3 wstęp wolny.

Przed i po spektaklu, odbędzie się zbiórka pieniędzy, na rzecz podopiecznego Fundacji "Czy Mogę Pomóc?" Sebastiana Roguskiego. Sebastian to chłopiec, który po wypadku w 2006 roku z energicznego i zdrowego chłopca stał się osobą wymagającą stałej i szeroko ukierunkowanej opieki.

PRZEDSTAWIENIE O GIERMKU STACHU I SMOKU Z JURY W LESZNOWOLSKIM TEATRZE PODMIEJSKIM

Spektakl O giermku Stachu i Smoku z Jury dramat to straszny lecz nie ponury to sztuka w dwóch aktach i przedstawienie o wielu wątkach. Sztuka czerpie z różnych konwencji. Pojawiają się w niej elementy musicalu, melodramatu, romansu, thrillera, westernu czy kina drogi... Ten spektakl trzeba zobaczyć na własne oczy.
Spektakl O giermku Stachu i Smoku z Jury dramat to straszny lecz nie ponury w Janczewicach
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie