Informacje15 stycznia 2011, 00:00,

16 stycznia Chór Cantate Domino wystąpi w Słomczynie

Rzymskokatolicka Parafia pw. św. Zygmunta w Słomczynie zaprasza w najbliższą niedzielę na występ warszawskiego chóru Cantate Domino. Chór wystąpi po mszy św., która rozpocznie się o godz. 12.00. Miejsce: Kościół pw. św. Zygmunta w Słomczynie (ul. Wiślana 85 www.swzygmunt.knc.pl). Zapraszamy na koncert kolęd w Słomczynie.

CHÓR CANTATE DOMINO

Chór Cantate Domino przy Parafii Ofiarowania Pańskiego na Ursynowie został założony we wrześniu 2000 roku przez Adriannę Różę Szmyt, absolwentkę Akademii Muzycznej w Warszawie (specjalność dyrygentura chóralna). Cantate Domino jest chórem mieszanym, czterogłosowym, w którym występują śpiewacy bez ograniczeń wiekowych. Podstawową działalnością chóru jest wzbogacanie muzyczne liturgii mszy świętej oraz ważniejszych uroczystości kościelnych. Program artystyczny Cantate Domino obejmuje: Kolędy, Utwory pasyjne, Pieśni Wielkanocne, Psalmy, Pieśni Maryjne, Msze oraz inne utwory o tematyce sakralnej, patriotycznej, a także świeckiej. Więcej informacji na temat Cantate Domino, można przeczytać na stronie: www.cantate-domino.waw.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje16 stycznia 2011, 00:00,

Sportowiec i Trener Roku 2010 z gminy Góra Kalwaria

Zespół Placówek Oświatowych i Kultury Fizycznej w Górze Kalwarii przyjmuje zgłoszenia kandydatów na Najpopularniejszego Sportowca Roku 2010 oraz Trenera Roku 2010 z Miasta i Gminy Góra Kalwaria. Kandydat musi być mieszkańcem gminy lub członkiem stowarzyszenia kultury fizycznej działającym na terenie Miasta i Gminy Góra Kalwaria oraz mieć ukończone 16 lat. Zgłoszenia przyjmowane są do 28 stycznia 2011 r.

SPORTOWIEC I TRENER ROKU 2010 Z GMINY GÓRA KALWARIA

Zgłoszenia, z krótką charakterystyką i sukcesami kandydata w roku 2010 prosimy kierować na adres zpoikf1@gmail.com lub adres pocztowy Zespół Placówek Oświatowych i Kultury Fizycznej, ul. Św. Antoniego 1, 05-530 Góra Kalwaria. Ze zgłoszonych osób zostaną wyłonieni finaliści konkursu.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria