Informacje15 listopada 2008, 00:00,

16 listopada Koncert Pieśni Patriotycznych Stara Iwiczna

Parafia p.w. Zesłania Ducha Św. w Starej Iwicznej, Sołectwo wsi Mysiadło oraz Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola zapraszają wszystkich mieszkańców na KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH. Organizatorzy, w ten sposób nawiążą do 90 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Koncert odbędzie się 16 listopada 2008 roku o godz. 19:00 w kościele p.w. Zesłania Ducha Św. w Starej Iwicznej przy ul. Słonecznej 7/9/11.

Koncert Pieśni Patriotycznych Stara Iwiczna

Podczas niedzielnego koncertu pieśni patriotycznych, wystąpi Zespół Dragon Klubu Wojsk Lądowych i zaprezentuje nam pieśni patriotyczne i pieśni Legionów Piłsudskiego. Zespół bierze udział w państwowych uroczystościach odbywających się pod patronatem prezydenta RP I MON. Serdecznie zapraszamy na koncert do Starej Iwicznej.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje19 listopada 2008, 00:00,

Zabawy z Playbusem w Konstancińskim Domu Kultury

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza wszystkie dzieci powyżej 5 lat na spotkanie z animatorami zabawy. Zabawy z Playbusem odbędą się 19 listopada 2008 roku w godz. 15:00-17:00 w Filii Konstancińskiego Doku Kultury przy ul. Sobieskiego 6, Konstancin. Wstęp wolny. Zapraszamy na zabawy z Playbusem w Konstancinie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin