Informacje27 września 2013, 00:00,

150. ROCZNICA BITWY POD WSI¡ PRZYPKI

Burmistrz Gminy Tarczyn, Towarzystwo Przyjaciół Tarczyna, Parafia pw. św. Mikołaja, Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają na obchody 150. rocznicy bitwy pod wsią Przypki. W programie uroczystości (godz. 12.30 - 16.30): msza św. w intencji poległych w bitwie pod wsią Przypki k/Tarczyna (Kościół p.w. św. Mikołaja w Tarczynie); rekonstrukcja bitwy w wykonaniu grupy rekonstrukcyjnej im. 7 pułku Lansjerów Nadwiślańskich z Radzymina (Boisko przy ul. Dolnej); przemówienia; apel poległych; złożenie kwiatów na zbiorowej mogile powstańców na cmentarzu w Tarczynie. Zapraszamy na na obchody 150. rocznicy bitwy pod wsią Przypki.

150. ROCZNICA BITWY POD WSI¡ PRZYPKI
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje27 września 2013, 00:00,

Nadzieja, miłość, wiara... zapraszamy na wieczór słowno-muzyczny w Zalesiu Górnym

W najbliższą niedzielę 29 września 2013 roku o godz. 19.00 zapraszamy na XXI wieczór słowno-muzyczny pt.: Nadzieja, miłość, wiara.., który organizowany jest z okazji 69. rocznicy Powstania Warszawskiego. Miejsce: Kościół Św. Huberta w Zalesiu Górnym. W trakcie wieczoru słowno-muzycznego recytować będą: Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Laura Berszka, Agnieszka Gamdzyk, Antoni Królikowski i inni. Scenariusz: Małgorzata Szamocka, konsultacje: Barbara Tokarska. Zapraszamy na wieczór słowno-muzyczny w Zalesiu Górnym.

NADZIEJA, MI£OŚć, WIARA.. WIECZÓR S£OWNO-MUZYCZNY W ZALESIU GÓRNYM
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno