Informacje12 września 2009, 00:00,

13 września 60-lecie STOCER m.in. koncert Stachurskyego

Centrum Rehabilitacji im.prof. M. Weissa STOCER w Konstancinie zaprasza serdecznie na Jubileusz 60-lecia Centrum Rehabilitacji STOCER, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 13 września 2009 roku, od godziny 12.00 Mszą Święta w Konstancinie (Kościół pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny). Szczegółowy program imprezy na stronie internetowej STOCER: www.stocer.pl

Jubileusz 60-lecia Centrum Rehabilitacji STOCER

Impreza jubileuszowa 60-lecia Centrum Rehabilitacji STOCER w Konstancinie, będzie trwała od godz. 14.00 do 22.00 w Amfiteatrze - Park Zdrojowym przy Tężni w Konstancinie. Blok artystyczny prowadzony przez Wojtka Grzechowiaka - Dziennikarza RDC z udziałem Jacka Stachursky'ego (koncert o godz. 20.30) oraz Piaseczyńskiej Orkiestry Dętej, par tanecznych na wózkach, szermierki na wózkach, Zespołów Tanecznych: Grawitacja, Sonata i Etiuda.

Stachursky - Za Każdy Dzień Za Każdy Szept

Oprócz tego, organizatorzy zaplanowali: zabawy i gry sprawnościowe dla dzieci i rodziców, stoiska obrazujące działalność STOCER, pokaz nowoczesnego sprzętu policyjnego KSP, pokaz umiejętności sprawnościowych Ochotniczej Straży Pożarnej w Konstancinie-Jeziornie, wystawy - kiermasze: obrazy, rękodzieło artystyczne, ceramika, Bractwo Motocyklowe SOKÓ£ – pokaz-przejażdżki motocyklami. LABORATORIUM DIAGNOSTYKA – PUNKT KONSULTACYJNY W PARKU ZDROJOWYM. PROMOCYJNE BADANIA LABORATORYJNE. Zapraszam na jubileusz 60-lecia Centrum Rehabilitacji STOCER.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje8 września 2009, 00:00,

9 września oddaj krew na parkingu przy Auchan Piaseczno

Informujemy, że w najbliższą środę 9 września 2009 roku w godzinach od 11:00 do 17:00 w specjalnym ambulansie na parkingu przy Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, będzie możliwość oddania krwi. Akcję oddawania krwi w Piasecznie, przeprowadzi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Warszawy. Dar Krwi Darem życia. Przed zgłoszeniem się do ambulansu, zachęcamy do zapoznania się z informacjami dla krwiodawców. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych 9 września 2009 roku, do specjalnego ambulansu (miejsce: parking przy Auchan w Piasecznie, Puławska 46).

Oddaj krew na parkingu przy Auchan Piaseczno
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno