Informacje11 stycznia 2011, 00:00,

13 stycznia zapraszamy do Klubu dla Mamy w Konstancinie

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza mamy na spotkanie inaugurujące działalność Klubu dla Mamy, które odbędzie się 13 stycznia 2011 roku o godz. 10.00 w KDK (ul. Jaworskiego 18). Organizatorzy zapraszają wszystkie mamy, które są spragnione towarzystwa, wymiany doświadczeń, chcą poznać rówieśników i koleżanki.

13 stycznia zapraszamy do Klubu dla Mamy w Konstancinie

Jeżeli szukasz nowych metod wychowawczych oraz zabaw z dzieckiem, pragniesz działać dla wspólnych inicjatyw, chcesz zrobić coś dla siebie, to przyjdź do Klubu dla Mamy. Dla zazdrosnych tatusiów, organizatorzy proponują warsztaty tatusiowe: Tata bawi się z dzieckiem! Jak być nowoczesnym Tatą? Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Kontakt dla zainteresowanych, bardziej szczegółowymi informacjami: aga.jawo@o2.pl
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje11 stycznia 2011, 00:00,

1 lutego otwarcie wybudowanej części Szpitala w Piasecznie

Dyrekcja Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpital Św. Anny w Piasecznie informuje, że w związku z dodatkowymi pracami remontowo-izolacyjnymi, otwarcie nowo wybudowanej części szpitala w Piasecznie, planowane na dzień 1 stycznia 2011 roku, zostało przesunięte na dzień 1 lutego 2011 roku.

1 lutego otwarcie nowo wybudowanej części Szpitala św. Anny w Piasecznie

Informujemy wszystkich mieszkańców powiatu piaseczyńskiego, że na oddziałach chirurgii, ginekologii z położnictwem oraz pediatrii przyjęcia pacjentów rozpoczną się 1 lutego 2011 roku. Natomiast przez cały styczeń, bez zmian działa Oddział Internistyczny Szpitala i Przychodnia wraz z Rehabilitacją. Informujemy również, że od dnia 17 stycznia 2011 roku uruchomiony zostanie Call Center, pod dotychczasowym numerem recepcji: (022) 735 41 01. Call Center zagwarantuje szybsze i sprawniejsze dodzwonienie się do Szpitala w Piasecznie, przez 24 godziny na dobę.
autor/źródło: EMC Instytut Medyczny S.A. www.emc-sa.pl