Informacje7 lutego 2010, 00:00,

13 lutego Bal Sportu 2010 w Krzakach Czaplinkowskich

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria, Rada Miejska w Górze Kalwarii, MKS KORONA, oraz K.S. NADSTAL serdecznie zapraszają do udziału w Balu Sportu, który odbędzie się w dniu 13 lutego 2010 roku o godz. 19.00 w sali Klubu Sportowego NADSTAL w Krzakach Czaplinkowskich. Organizatorzy zaplanowali występu artystyczne, niespodzianki, loterię fantową, pokaz sztucznych ogni, a także konkursy i pokaz iluzjonisty. Do tańca będzie przygrywał zespół ATES.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje8 lutego 2010, 00:00,

12 lutego Bal Przebierańców dla Dzieci w MGOK Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na BAL PRZEBIERAńCÓW. Bal odbędzie się w najbliższy piątek 12 lutego 2010 roku od godz. 17.00 w sali Ośrodka Kultury przy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy do zabawy.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno