Informacje10 września 2009, 00:00,

12 września XII Europejskie Dni Dziedzictwa w Czersku

Towarzystwo Opieki nad Zabytkami Oddział w Czersku, Urząd Miasta i Gminy w Górze Kalwarii, Starostwo Powiatowe w Piasecznie, Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego serdecznie zapraszają na XII EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA, które odbędą się w najbliższą sobotę 12 września 2009 roku w godzinach od 18.00 do 21.30, na Zamku Książąt Mazowieckich w Czersku.

XII EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA W CZERSKU

XII Europejskie Dni Dziedzictwa czyli Zabytkom na odsiecz. Szlakiem grodów, zamków i twierdz. W programie: hejnał Czerski, przywitanie gości, Zabytki naszego regionu - otwarcie wystawy fotografii Arkadiusza Strzyżewskiego, Wąż Uroboros, czyli Klausa sen na jawie - widowisko plenerowe w wykonaniu Polskiej Rewii Konnej, koncert zespołu Mythos - barwny program przedstawiający muzykę grecką, od dawnej pieśni ludowej do współczesnej, Tańczące fontanny - widowisko plenerowe w wykonaniu Agencji Artystycznej Augustynek. Zapraszam mieszkańców do Czerska.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje10 września 2009, 00:00,

13 września zapraszamy na Piknik Rodzinny w Mrokowie

Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, OSP Mroków, Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola oraz Radny, Sołtys i Rada Sołecka Mrokowa serdecznie zapraszają mieszkańców na PIKNIK RODZINNY W MROKOWIE. Impreza odbędzie się w niedzielę 13 września 2009 roku od godziny 14:00 na terenie przy OSP w Mrokowie. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji m.in.: grill, przejażdżki bryczką, grochówkę wojskową, ruady, loterię fantową, stragany, oraz dzieci zabawiał będzie clown. Zapraszamy do Mrokowa.

PIKNIK RODZINNY W MROKOWIE

Piknik Rodzinny w Mrokowie program imprezy:

14:00 rozpoczęcie pikniku
14:30 występ dzieci ZSP w Mrokowie
15:00 pokaz ratownictwa medycznego Zespołu Ratowniczego FALC
15:30 koncert zespołu MROKOWIACY
16:00 wystąpi zespół CYGAńSKIE CZARY- ELENA
17:30 koncert zespołu OLA OST
19:00 zabawa taneczna prowadzona przez D.J.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola