Informacje13 maja 2008, 00:00,

12 URODZINY GALERII HANDLOWEJ Auchan Piaseczno

Galeria Handlowa Auchan Piaseczno, serdecznie zaprasza do wspólnego świętowania swoich 12 urodzin. Na najbliższy weekend 17 i 18 maja 2008 roku, przygotowane zostały dla Państwa wiele atrakcji dla całej rodziny, w tym m.in. występ zespołu 303 Trio, kącik zabaw dla dzieci oraz słodki poczęstunek. Do akcji urodzinowej, włączyły się także sklepy Galerii Handlowej, oferując swoim klientom bardzo atrakcyjne promocje i rabaty.

12 URODZINY GALERII HANDLOWEJ AUCHAN PIASECZNO
kliknij, aby powiększyć plakat galerii handlowej

Galeria HandlowaAuchan Piaseczno świętuje swoje urodziny już po raz 12. Z tej okazji chciałabym serdecznie podziękować naszym klientom za sympatię oraz zaufanie, jakim obdarzali nas przez te wszystkie lata - mówi Małgorzata Rajkow-Krzywicka, manager Galerii Handlowej przy Auchan Piaseczno. Zaplanowaliśmy weekend pełen atrakcji, a sklepy i butiki przygotowały specjalne promocje oraz rabaty. W sobotę (17 maja) i niedzielę (18 maja), w godzinach od 10:00 do 18:00 w kawiarni BISTRO U PRZYJACIÓ£, czekać będzie na Państwa darmowy poczęstunek w postaci aromatycznej kawy i wyśmienitych mufinków. Dzieci będą mogły pobawić się w przygotowanym specjalnie na tą okazję kąciku i pomalować buźki w salonie magicznego makijażu. Dla starszych klientów mamy niespodziankę w postaci występów zespołu 303 TRIO. Dzięki wyjątkowym dźwiękom trąbki, pianina i kontrabasu, będzie można zrelaksować się przy rytmach z pogranicza jazzu, latino i folku.

SALON EMPIK, będzie dołączał do każdego zakupu karty rabatowe, upoważniające do 10% zniżki przy kolejnej wizycie. Butik odzieżowy MONNARI, oferuje 20% rabatu na wybrane modele płaszczy i kurtek. W sklepie sportowym CITY SPORT, na klientów czekać będą 20% rabaty na torby i plecaki i 12% zniżki na asortyment z nowej kolekcji. Salon jubilerski NATALIA GOLD, przez cały weekend oferuje 10% rabaty na wszystkie produkty. Perfumeria MARIONNAUD PERFUMERIES, zaprasza na pokaz makijażu, które odbywać się będą w sobotę od godziny 11:00 do 17:00 oraz w niedzielę pomiędzy 11:00 a 15:00. Dodatkowo do każdego zakupu powyżej 99 zł klienci perfumerii otrzymają upominek w postaci eleganckiego szala. Do zakupu powyżej 200 zł dołączona zostanie torba lub ręcznik. Specjalną promocję przygotował również Salon Urody STUDIO S. Przy wykonaniu dowolnej usługi kosmetycznej, zabieg regeneracyjny włosów zostanie wykonany nawet do 50% taniej. Świętuj z nami 12 Urodziny Galerii HandlowejAuchan Piaseczno. Informację, otrzymaliśmy od firmy Effective Public Relations.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje14 maja 2008, 00:00,

Wycieczka Nasza Klasa - Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa

Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza 17 maja 2008 roku, o godzinie 18:00 na wycieczkę integracyjną sympatyków Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej, pod tytułem: POZNAJMY SIę! Pociąg tym razem wyjedzie ze stacji w Piasecznie o godzinie 18:00. Więcej informacji, można uzyskać telefoniczne pod numerem: (0 22) 756-76-38 lub 0723-876-874. UWAGA! CO 3 BILET GRATIS! to znaczy, jeżeli kupujemy trzy bilety to jeden mamy gratis. Więcej informacji o Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej możecie przeczytać na stronie internetowej: www.kolejka-piaseczno.com Profil Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej w portalu Nasza-klasa.pl: nasza-klasa.pl/profile/10764522

Wycieczka Nasza Klasa - Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa

Zespół Piaseczyńskiej Kolei Wąskotorowej, rozpali Wam ognisko i zajmie się przygotowaniem atrakcji takich, jak np.: zabawy sportowe. Prawdziwi faceci będą mogli zaprezentować swe siły w przeciąganiu liny, a kobiety wziąć udział w konkursie Miss Mokrego Podkoszulka. Ciekawe spędzenie czasu zapewnią Wam także: Patriot (malowanie twarzy, wiatrówki, tarcze, przejazdy łazikiem), Drezynierze (przejazd drezyną napędzaną siłą mięśni). Dla głodnych i spragnionych posiłki przygotuje catering Bar-Tosz. Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa, zaprasza wszystkich bez względu na wiek. Świetna zabawa gwarantowana! Zapraszam na wycieczki Piaseczyńskiej Kolejki Wąskotorowej.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno