Informacje8 lutego 2011, 00:00,

12 lutego koncert MANAUS w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się w sobotę 12 lutego 2011 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 5 zł. Zespół Manaus występuje w składzie: Bruno Niewiński - bas, Arek Zewar - vokal, gitara akustyczna, Marcin Adamski - perkusja. Oficjalna strona zespołu: www.manaus.dcx.pl Czeka Was wieczór z pub'owymi cover'ami.

TYTU£

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Manaus w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje8 lutego 2011, 00:00,

Grupa psychoedukacyjna dla kobiet doznających przemocy

Maria Kuźmicz i Anna Knigawka zapraszają do grupy psychoedukacyjnej dla kobiet doznających przemocy. Podczas spotkań grupy, będą prowadzone rozmowy o pojęciu przemocy, jej formach, mechanizmach psychologicznych, problemach towarzyszących, a także procedurach pomocnych w przerwaniu cyklu przemocy. Zaplanowano spotkanie z prawnikiem oraz dzielnicowym.

GRUPA PSYCHOEDUKACYJNA DLA KOBIET DOZNAJ¡CYCH PRZEMOCY

Spotkania odbywać się będą, w każdy czwartek - 13 dwugodzinnych spotkań. Miejsce spotkań: Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piasecznie (ul. Wojska Polskiego 54). Osoby zainteresowane udziałem w grupie prosimy o zapisy pod numerem telefonu: (22) 756-72-63, 737-23-97. Prowadzące: Maria Kuźmicz i Anna Knigawka. Liczba miejsc ograniczona. Po zamknięciu listy zgłoszeń zostanie ustalony najbardziej optymalny terminarz spotkań.
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno