Informacje8 lutego 2011, 00:00,

12 lutego koncert MANAUS w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się w sobotę 12 lutego 2011 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp 5 zł. Zespół Manaus występuje w składzie: Bruno Niewiński - bas, Arek Zewar - vokal, gitara akustyczna, Marcin Adamski - perkusja. Oficjalna strona zespołu: www.manaus.dcx.pl Czeka Was wieczór z pub'owymi cover'ami.

TYTU£

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Manaus w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Informacje3 lutego 2011, 00:00,

Kostiumowy Bal Karnawałowy Charytatywny Nowa Iwiczna

Rada Rodziców Zespołu Szkół Publicznych w Nowej Iwicznej zaprasza na Bal Charytatywny. W tym roku, organizowany jest KOSTIUMOWY BAL KARNAWA£OWY. Bal odbędzie się 5 lutego 2011 roku od godz. 20.00 do 5.00 rano następnego dnia. Miejsce: Sala Balowa ZSP w Nowej Iwicznej. Cena biletów 300 zł za parę.

KOSTIUMOWY BAL KARNAWA£OWY CHARYTATYWNY NOWA IWICZNA

W programie organizatorzy zaplanowali m.in.: show Tadeusza Drozdy, wybory Królowej i Króla, Walc Świetlisty, oraz znakomitą kuchnię (szwedzki stół). Pozostały ostatnie miejsca, więc jeżeli ktoś z mieszkańców, jest zainteresowany, to proszę dzwonić 502-277-529 lub 508-100-883, mail: radna@nowaiwiczna.com
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola