Informacje11 czerwca 2010, 00:00,

12 i 13 czerwca zapraszamy na Dni Gminy Lesznowola

W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy na Dni Gminy Lesznowola. W tym roku Dni Gminy odbędą się w sobotę 12 czerwca 2010 roku - na stadionie przy ZSP w Lesznowoli (Dzień Sportowy), oraz w niedzielę 13 czerwca 2010 roku - na placu przed Urzędem Gminy (Dzień Artystyczny). Jak co roku czeka na Państwa mnóstwo atrakcji: zawody sportowe, gry i konkursy, strażacka loteria fantowa, wesołe miasteczko, bogaty program artystyczny, oraz możliwość wykonania bezpłatnych badań medycznych.

DNI GMINY LESZNOWOLA

Będzie można adoptować bezdomnego zwierzaka oraz uzyskać porady weterynaryjne. Głównymi Gwiazdami festynu będzie kabaret "Pod Wyrwigroszem" oraz zespół "Blue Cafe". Gościem będzie również mieszkaniec Gminy Lesznowola, były wicepremier i minister finansów - prof. Grzegorz Kołodko, który będzie podpisywał swoją książkę "Wędrujący Świat". Zapraszamy mieszkańców na Dni Gminy Lesznowola.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Informacje11 czerwca 2010, 00:00,

12 czerwca zbiórka dla powodzian w Auchan Piaseczno

W najbliższy weekend 12 czerwca 2010 roku, w sklepie Auchan Piaseczno, odbędzie się zbiórka środków czystości dla powodzian. Zbiórka jest organizowana przez Polską Akcję Humanitarną, przy wsparciu Auchan. Zakupione przez Państwa środki czystości będzie można oddać do specjalnych koszy poza kasami. Dziękujemy za wsparcie naszej akcji.

12 czerwca ZBIÓRKA dla POWODZIAN w Auchan Piaseczno
autor/źródło: Centrum Handlowe Auchan Piaseczno www.auchan.pl