Informacje11 czerwca 2010, 00:00,

12 czerwca zbiórka dla powodzian w Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


W najbliższy weekend 12 czerwca 2010 roku, w sklepie Auchan Piaseczno, odbędzie się zbiórka środków czystości dla powodzian. Zbiórka jest organizowana przez Polską Akcję Humanitarną, przy wsparciu Auchan. Zakupione przez Państwa środki czystości będzie można oddać do specjalnych koszy poza kasami. Dziękujemy za wsparcie naszej akcji.

12 czerwca ZBIÓRKA dla POWODZIAN w Auchan Piaseczno
autor/źródło: Centrum Handlowe Auchan Piaseczno www.auchan.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje11 czerwca 2010, 00:00,

12 czerwca koncert zespołu Manaus w 8 Ball Club Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców, na wieczór z Kwiatem Rockowego Piaseczna - zespołem MANAUS. Koncert odbędzie się w sobotę 12 czerwca 2010 roku, start o godzinie 21.00. Wstęp jest wolny. Zespół Manaus występuje w składzie Nonek vel Bruno - bas, Arek Zewar - vokal, gitara akustyczna, Młody - gary. Oficjalna strona zespołu: www.manaus.dcx.pl Czeka Was wieczór z pub'owymi cover'ami, a po koncercie odbędzie się tradycyjne After Party.

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert Manaus w 8 Ball Club.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie