Informacje12 listopada 2012, 00:00,

12-17 listopada planowane wyłączenia energii elektrycznej na terenie powiatu piaseczyńskiego


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


PGE Dystrybucja SA Rejon Energetyczny Jeziorna poinformował na swojej stronie internetowej o planowanych wyłączeniach energii elektrycznej w dniach 12 - 17 listopada 2012 roku na terenie powiatu piaseczyńskiego. Planowane wyłączenie energii elektrycznej obejmuje: £azy, Józefosław, Konstancin-Jeziorna, Złotokłos, Czaplinek, Piaseczno, Góra Kalwaria, Marianki, Magdalenka, Stara Iwiczna. Dokładny termin oraz godziny wyłączenia, można przeczytać na stronie internetowej: warszawa.pgedystrybucja.pl

12-17 listopada planowane wyłączenia energii elektrycznej na terenie powiatu piaseczyńskiego
autor/źródło: Redakcja
Tematy:

Napisz komentarz

Informacje13 listopada 2012, 00:00,

Świeczowisko w Centrum Kultury w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Centrum Kultury Piaseczno zaprasza mieszkańców na ŚWIECZOWISKO, czyli przy herbacie oraz świecach granie i śpiewanie, które odbędzie się w najbliższy piątek 16 listopada 2012 roku, o godzinie 19.00 w sali Centrum Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszam na Świeczowisko w Piasecznie.


Podczas piątkowego Świeczowiska, będzie można posłuchać opowieści o chińskich przygodach osób, które reprezentowały Piaseczno w Chinach, zobaczycie zdjęcia, a nawet posłuchacie śpiewu w języku obcym. Więcej informacji na temat ich wyjazdu do Chin, można przeczytać w informacji: piaseczyńska grupa Manaus podbija Chiny.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie