Informacje19 października 2015, 18:08,

11 medali na międzynarodowym turnieju Czech Open w Kickboxingu

Czech Open - 11 medali - 4 złota, 4 srebra, 3 brązy! 17 października w Pradze odbył się międzynarodowy turniej Czech Open w Kickboxingu w formułach planszowych. Wśród reprezentacji z kilkunastu krajów nie zabrakło zawodników naszego klubu. Rewelacyjnie wypadli kadeci, którzy w formule pointfighting zdobyli 3 pierwsze miejsca natomiast w walce ciągłej 2 srebrne medale. Najtrudniejsze walki miał Klaudiusz Świstulski który w obu formułach miał bardzo wymagających przeciwników. Wśród Seniorów najlepiej walczył Łukasz Wichowski nie dając najmniejszych szans swoim przeciwnikom w formule Light-contact. Dobrze spisali się również Łukasz Świderski i Tomasz Kurzeja zdobywając miejsca na podium. Poniżej miejsca medalowe naszych zawodników.

11 medali na międzynarodowym turnieju Czech Open w Kickboxingu

wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=32&t=1965&start=105
Informacje21 października 2015, 17:28,

Park w Józefosławiu już otwarty

W sobotę 17 października 2015 roku oficjalnie otwarto park przy ul. Ogrodowej w Józefosławiu.

PARK W JÓZEFOSŁAWIU

W samo południe, mimo niesprzyjającej pogody, mieszkańcy, radni oraz członkowie Stowarzyszenia Pomysł na Józefosław rozpoczęli uroczystość otwarcia nowego parku akcją wieszania budek lęgowych. Wiele zakupionych z tej okazji budek zostało pięknie udekorowanych i powieszonych na drzewach. O godz. 13.30 nastąpiło przecięcie wstęgi, którego dokonali wiceburmistrz Piaseczna Hanna Kułakowska-Michalak, Daniel Putkiewicz – pełnomocnik burmistrza ds. rozwoju gminy oraz przewodniczący Rady Powiatu Piaseczyńskiego, radna Hanna Krzyżewska oraz Patrycja Zych z Wydziału Utrzymania Terenów Publicznych Gminy Piaseczno. Tuż po oficjalnym otwarciu wszyscy zgromadzeni udali się na wspólny spacer po parku, podczas którego radny Robert Widz opowiadał o różnych elementach i ciekawostkach związanych z terenem, na którym zlokalizowany jest park. Dla dzieci przygotowane zostały jesienne warsztaty a animatorzy rozdawali cukierki i lizaki.

PARK W JÓZEFOSŁAWIU

Obecnie trwają prace wykończeniowe przy budowie placu zabaw NIVEA, którego realizację mieszkańcy wywalczyli w konkursie internetowym.

Foto: Małgorzata Idaczek z Biura Promocji i Informacji Gminy Piaseczno

Redakcja, 16 lipca 2019