Informacje14 kwietnia 2016, 10:00,

1050. rocznica Chrztu Polski

Z okazji 1050. rocznicy Chrztu Polski Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Piaseczno zaprasza do udziału w nadchodzących wydarzeniach. Szczegóły na plakacie:

1050. ROCZNICA CHRZTU POLSKI

Informacje14 kwietnia 2016, 19:00,

Osiecka, Młynarski, Czerwone Gitary - koncert w wykonaniu artystów piaseczyńskich w 8 Ball Club

14 kwietnia 2016 roku odbędzie się koncert w wykonaniu artystów piaseczyńskich w 8 Ball Club (Jana Pawła II 10, Piaseczno). W imieniu organizatorów zapraszamy na wyjątkowy muzyczny wieczór, podczas którego będą Państwo mieli okazję ponownie usłyszeć piaseczyńską śmietankę muzyczną w repertuarze Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego i Czerwonych gitar. Poprzednie koncerty odbyły się w piaseczyńskim Domu Kultury i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Tym razem, w specjalnym koncercie na BIS,usłyszą Państwo najciekawsze utwory trzech poprzednich koncertów w wykonaniu: Arkadiusza Zewara, Pawła Górskiego, Brunona Niewińskegoi, Krzysztofa Rukata, Michała Wojnarskiego, Sławomira Kosińskegoi, Grzegorza Tylca, Leszka Tylca, Adriana Zduńczyka, Anny Posudziejewskiej, Rafala Rokickiego, Karola Łukasika.

OSIECKA, MŁYNARSKI, CZERWONE GITARY - KONCERT W WYKONANIU ARTYSTÓW PIASECZYŃSKICH W 8 BALL CLUB

Wstęp na koncert - 15 zl. Ilość miejsc ograniczona, a że bilety na poprzednie koncerty rozchodziły sie w ciągu kilku dni, zapraszamy do wcześniejszego zakupu. Zależy nam na Państwa komforcie, dlatego przewidujemy wyłącznie miejsca siedzące. W trakcie koncertu będą również zbierane środki finansowe na wsparcie leczenia- Macieja Dyby - Maciejka Na Wojennej Ścieżce https://www.facebook.com/Maciejkanawojennejsciezce/