Informacje9 kwietnia 2010, 00:00,

10 kwietnia ETYLINA 86 zagra w 8 Ball Club Piaseczno

8 Ball Club w Piasecznie, serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na koncer na żywo zespołu ETYLINA 86. Koncert odbędzie się w sobotę 10 kwietnia 2010 roku, start o godzinie 20.30. Wstęp jest wolny. Zespół wystapi w składzie Ksenia (operator mikrofonu), Wiktor (gitara elektryczna lub akustyczna), Paweł (gitara basowa lub akustyczna), Adam (wykorzystywany przez zespoły, które nie dorobiły się automatu perkusyjnego).

ETYLINA 86

ETYLINA 86 gra kawałki takich kapel jak: No Doubt, the beatles, Survivor, The Eagles, Cranberries, Guns&Roses, Maroon 5, Blues Brothers, Closterkeller, Lady Pank, Perfect, Blenders, Manam, Dżem, Wilki, T. Love, IRA, oraz wykonawców jak Lenny Kravitz, Moloko, Aretha Franklin, Bonnie Tyler, Kenny Logins i wielu innych. Tak więc, lecieć będą covery z górnej półki, czyli bedzie skocznie i tanecznie! Więcej informacji na Etylina 86, można przeczytać na stronie internetowej: www.etylina86.pl

8 Ball Club, znajduje się przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie (w budynku pod bankiem Millennium, wejście z boku budynku). Strona internetowa klubu: www.8ballclub.pl W imieniu Kamila z klubu bilardowego, zapraszam Was na koncert zespołu Etylina 86.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 kwietnia 2010, 00:00,

Bajka Słoń Trąbaliński - Bajkowa Niedziela Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno w ramach Bajkowej Niedzieli dla Maluchów przygotował spektakl dla dzieci pod tytułem: S£Oń TR¡BALIńSKI, w wykonaniu Teatru Narwal. Bajkowa Niedziela odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 kwietnia 2010 roku, o godzinie 16:00 w sali Ośrodka Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp na spektakl kosztuje 10 zł (dzieci) oraz 5 zł (dorośli). Zapraszamy!

BAJKOWA NIEDZIELA PIASECZNO

Słoń Trąbaliński opowiada o życiu małego, zabawnego słonika, który urodził się bez trąby. Mały Trąbalek bardzo cierpiał z tego powodu, a inne zwierzęta nie pomagały mu w jego niedoli, wciąż się z niego naśmiewały i nie chciały się z nim bawić. Wkrótce jednak okazało się, że odmienność czyni z nas niepowtarzalnych i wyjątkowych. To wesoła, muzyczna bajka, która uczy tolerancji. Pokazuje, że wszyscy choć tak różni, jesteśmy tak samo wyjątkowi i wartościowi. Plan żywy i lalkowy. Teatr Narwal: www.teatrnarwal.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno