Informacje18 sierpnia 2011, 00:00,

1 września linia 742 ZTM połączy Górę Kalwarię z Warszawą


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zarząd Transportu Miejskiego ogłosił przetarg na obsługę podmiejskiej linii autobusowej, która połączy Górę Kalwarię z Warszawą. Trasa 742 przebiegać będzie m.in. przez Konstancin-Jeziorna. Zainteresowane firmy mogą składać oferty do 23 sierpnia 2011 roku, do godz. 10.00.

ZTM Warszawa

Nowa linia będzie wykonywać 15 kursów w dni robocze i 8 w świąteczne, przy czym 8 kursów w dni powszednie będzie realizowane na trasie wydłużonej do Góry Kalwarii, pozostałe do pętli Brześce.

Trasa nowej linii będzie przebiegać na odcinku Metro Wilanowska - Konstancin, podobnie jak przy linii 700, do skrzyżowania Warszawska/Piłsudskiego, a dalej drogą wojewódzką nr 724 przez Brześce do pętli autobusowej przy Rynku w Górze Kalwarii.

Linia 742 zostanie uruchomiona 1 września 2011 roku.
autor/źródło: Zespół prasowy Zarządu Transportu Miejskiego

Napisz komentarz

Informacje18 sierpnia 2011, 00:00,

Przystanek Zalesie nr. 33 - Gazeta Sołecka Zalesie Górne


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przystanek Zalesie to regularnie wydawana gazetka sołecka. Ukazuje się od maja 2008 roku jako miesięcznik w nakładzie papierowym w standardowej ilości 700 szt. Jej podstawowym celem jest informowanie lokalnej społeczności o działaniach podstawowego szczebla samorządu czyli Rady Sołeckiej i inicjatywach społeczno - kulturalnych podejmowanych w Zalesiu Górnym i sąsiednich miejscowościach.

Przystanek Zalesie Bezpłatna Gazeta Sołecka Zalesie Górne

Najnowszy numer gazety Przystanek Zalesie: przystanek-zalesie-33.pdf. Zachęcamy mieszkańców, do pobrania gazetki Zalesia i zapoznania się z jej zawartością.
autor/źródło: Andrzej Szczygielski - Redaktor Naczelny "Przystanek Zalesie"
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie