Informacje30 sierpnia 2009, 00:00,

1 września koncert pieśni patriotycznych w Tarczynie

Burmistrz Gminy Tarczyn, Proboszcz Parafii P.W. Św. Mikołaja w Tarczynie oraz Gminny Ośrodek Kultury zapraszają mieszkańców na KONCERT PIEŚNI PATRIOTYCZNYCH z okazji 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Koncert odbędzie się we wtorek 1 września 2009 roku o godz. 19:00 w kościele p.w. Św. Mikołaja w Tarczynie i poprzedzony będzie mszą świętą o godz. 18:00. Podczas koncertu pieśni patriotycznych wystąpią: Ewelina Hańska (śpiew), Jan Zakrzewski (śpiew), Andrzej Płomczyński (fortepian), Andrzej Krajewski (prowadzenie). Zapraszamy do Tarczyna!
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje30 sierpnia 2009, 00:00,

Konstancin: w 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej

Urząd Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna oraz Ośrodek Kultury w Konstancinie, serdecznie zapraszają we wtorek 1 września 2009 roku na uroczystości w 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Mieszkańcy Konstancina-Jeziorny, będą mogli jak co roku oddać hołd poległym w walkach o wolność Ojczyzny. Poniżej zamieszczam program oficjalnych uroczystości. Serdecznie zapraszam na uroczystości w Konstancinie.

Program uroczystości w 70. rocznicę wybuchu II wojny światowej:
16:00 - Uroczysta Polowa Msza Święta - Cmentarz w Skolimowie
17:00 - Złożenie wieńców i Apel Poległych przy Mogile żołnierzy Kampanii Wrześniowej - Cmentarz w Skolimowie
18:00 - Złożenie wieńców przy Mogile żołnierzy Kampanii Wrześniowej – Cmentarz w Słomczynie
18:30 - Złożenie wieńców przy symbolicznej Mogile żołnierzy Kampanii Wrześniowej w Gassach.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin