Informacje30 sierpnia 2012, 00:00,

1 września akcja Witaj szkoło, Witaj zdrowie! w Fashion House Outlet Center Piaseczno

Informujemy, że w najbliższą sobotę 1 września 2012 roku w Fashion House Outlet Centre przy ul. Puławskiej 42E w Piasecznie, odbędzie się akcja WITAJ SZKO£O, WITAJ ZDROWIE! Organizatorem akcji jest Fashion House oraz Centrum Medyczne CMP. Na klientów centrum czeka masa atrakcji. Do końca wakacji zostało jeszcze kilka dni, jednak warto już przygotować się na powrót w szkolne mury. Fashion House chce umilić ten czas i zaprosić na niesamowite wydarzenie. Na wszystkich czekają liczne atrakcje, m.in.: upominki i konsultacje z dietetykiem, a na najmłodszych - malowanie buziek. Organizatorzy zachęcają, by zabrać swoje pociechy na niezapomnianą wycieczkę szlakiem zdrowia i zabawy.

AKCJA WITAJ SZKO£O, WITAJ ZDROWIE! W FASHION HOUSE PIASECZNO
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 sierpnia 2012, 00:00,

Nowa linia autobusowa w Gminie Góra Kalwaria

3 września 2012 roku PKS Polonus uruchamia nową linię autobusową na terenie Gminy Góra Kalwaria. Trasę zaplanowano tak, by mieszkańcom południowych rejonów zapewnić dojazd do stacji PKP w Górze Kalwarii oraz obsługiwanej przez ZTM linii 742. Trasa: Góra Kalwaria - Linin - Sobików - Krzaki Czaplinkowskie - Góra Kalwaria. Rozkład jazdy i cennik poniżej. Dodatkowo uruchomione zostały trzy kursy na trasie Góra Kalwaria - Baniocha - Konstancin-Jeziorna - Warszawa (odjazdy z Góry Kalwarii o 6.55 i 8.10, z Warszawy o 15.50) oraz dodatkowy kurs o 18.15 z Piaseczna do Góry Kalwarii przez Sobików.

GÓRA KALWARIA - LININ - SOBIKÓW - KRZAKI CZAPLINKOWSKIE - GÓRA KALWARIA