Informacje29 lipca 2010, 00:00,

1 sierpnia 66 Rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego

Burmistrz Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, Urząd Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy zapraszają wszystkich mieszkańców na obchody upamiętniające 66 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Uroczystości odbędą się na Cmentarzu Wojskowym w Powsinie 1 sierpnia 2010 r. o godzinie 17.00. Zapraszamy!

1 sierpnia 66 Rocznica Wybuchu Powstania Warszawskiego
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Informacje30 lipca 2010, 00:00,

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Tematyczne

Wielkimi krokami zbliża się SIERPIEń 2010 roku, a wraz z nim kolejna edycja konkursu Zdjęcie Miesiąca. Informuję, że osoby zainteresowane konkursem w edycji SIERPIEń 2010 WAKACYJNA, powinny od 1 do 10 sierpnia 2010 roku, przesłać swoje zdjęcie na adres mailowy: konkurs@powiat-piaseczynski.info Zgłaszane przez Was zdjęcia, powinny być wykonane w miesiącu - lipiec 2010 roku. UWAGA: W związku z ograniczeniem w pkt. 7 regulaminu - organizowana jest edycja specjalna konkursu: ZDJęCIE WAKACYJNE. Do wakacyjnej edycji, będą przyjmowane zdjęcia wykonane podczas naszych wakacji, jednak nie koniecznie i co jest najważniejsze - nie ma ograniczeń terytorialnych. Wszystkich, zainteresowanych konkursem, odsyłam do zapoznania się z wątkiem lipcowej edycji konkursu: SIERPIEń 2010

Konkursy fotograficzne Zdjęcie Miesiąca oraz Zdjęcie Tematyczne

Oprócz konkursu wakacyjne Zdjęcie Miesiąca, w sierpniu kolejny konkurs fotograficzny tematyczny. Zdjęcia muszą być zgodne z tematem danej edycji konkursu. Na konkurs przyjmujemy zdjęcia zgodne z tematem: FOTOGRAFIA ULICZNA, czyli życie podpatrzone przez Was na ulicy. Dostrzeganie i utrwalanie sytuacji niecodziennych w najzwyklejszej szarej codzienności. Fotografia uliczna, nie wymaga poprawiania i upiększania zatrzymanej chwili na zdjęciach. W fotografii ulicznej najważniejsze jest to, jak widzimy świat i o czym opowiadamy. Tutaj nie jest najważniejsze odwzorowanie w cieniach, kontraście, czy nienagannej ostrości, którą często wymaga się przy innych kategoriach zdjęć. Dla "fotografa", zajmującego się fotografią uliczną, tematy leżą na ulicy... Wystarczy mieć ze sobą aparat, kiedy jesteśmy na spacerze. Zdjęcia należy przesłać od 1 do 10 sierpnia 2010 roku. Więcej informacji przeczytacie w wątku na forum mieszkańców powiatu piaseczyńskiego: Fotografia Uliczna. Zachęcam mieszkańców, do wzięcia udziału w obu konkursach fotograficznych.

Sponsorami nagród w konkursie Tematycznym są:
CENTRUM MEDYCZNE CMP
IMOLA & MORE...
MIEJSKO GMINNY OŚRODEK KULTURY PIASECZNO

Więcej na temat nagród i regulaminu Konkursu Tematycznego, mogą Państwo przeczytać regulamin tematycznego konkursu fotograficznego

Sponsorami konkursu Zdjęcie Miesiąca są:
FOTO EXPRESS KUJASZEWSKI
RESTAURACJA ZAWROTNICA
BIA£A - OTWARTA PRACOWNIA PLASTYCZNA
CENTRUM MEDYCZNE CMP
RESTAURACJA MA£A ITALIA

Więcej na temat nagród i regulaminu Konkursu Zdjęcie Miesiąca, mogą Państwo przeczytać regulamin w konkursie ZDJęCIE MIESI¡CA